کد خبر: ٧٨٩٧٣/ ١١:٠٥ - شنبه ١٣ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2834
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
صعود تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی تهران به مرحله نهایی سیزدهمین المپیاد ورزشی وزارت بهداشت
با پایان مسابقات فوتبال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی (ورودی المپیاد ۹۷) در شاهرود تیم‌ دانشگاه علوم پزشکی تهران به مرحله نهایی سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، رقابتهای فوتبال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی ( ورودی المپیاد ۹۷) از هشتم مردادماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود آغاز شد و طی سه روز برگزاری مسابقات و رقابت شش تیم حاضر در این پیکارها، در نهایت چهار تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، تهران، ایران و قم به مرحله نهایی المپیاد راه یافتند.
از گروه اول مسابقات، تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران در اولین مسابقه خود مقابل کرمانشاه روز دوشنبه 8 مرداد 97 با نتیجه 3 بر 0 بازی را واگذارکرد و در بازی دوم روز چهارشنبه 10 مردادماه مقابل تیم یزد با نتیجه 1 بر 0 به پیروزی رسید و به مرحله نهایی المپیاد سیزدهم صعود کرد.
همچنین در آخرین روز از برگزاری مسابقات فوتبال در شاهرود، تیم‌های فوتبال دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و یزد با یکدیگر پیکار کردند که در پایان تیم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حساب ۳ بر ۲ از سد تیم یزد گذشت.

توضیح اینکه، مرحله نهایی سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در ۱۲ رشته ورزشی طی روزهای یکم تا هشتم شهریورماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد