کد خبر: ٧٩٠٠٠/ ٠٩:١٤ - يکشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1682
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر, گروه خبری RSS
اولین همایش مجمع سلامت شهرستان اسلامشهر برگزار شد
اولین همایش مجمع سلامت شهرستان اسلامشهر به همت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این همایش با حضور دکتر فرشاد، قائم‌مقام معاون اجتماعی وزارت بهداشت، مهندس حقیقی، فرماندار شهرستان اسلامشهر، دکتر دلاوری، معاون بهداشت؛ دکتر رستمیان، معاون اجتماعی، دکتر تاملی معاون فنی معاونت بهداشت و دکتر برکتی، مدیر مؤلفه های مؤثر بر سلامت دانشگاه؛ دکتر طلا، شهردار؛ جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه شهرستان روز شنبه 13 مرداد 97 در سالن همایش‌های این شبکه برگزار شد.
در ابتدا دکتر محمدرضا سلمانی، مدیر شبکه ضمن خیرمقدم به حاضرین، به تشریح  اقدامات انجام‌شده در راستای برنامه‌های طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت در سطح شهرستان اشاره کرد و در ادامه بر لزوم همکاری، پشتیبانی و حمایت وزارت بهداشت، دانشگاه و مسئولان شهرستانی بر تأمین بودجه موردنیاز برای اتمام پروژه ساختمانی بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی و تجهیز آن برای دسترسی مردم شهرستان اسلامشهر و شهرستان‌های هم‌جوار تأکید کرد.
مهندس حقیقی، فرماندار شهرستان نیز در این همایش از کوشش و تلاش مدیریت شبکه بهداشت و درمان همسو با اهداف نظام جمهوری اسلامی برای سلامت عموم شهرستان تشکر کرد و اعلام داشت با توجه به افزایش هزینه‌های درمان تأکید بر بهداشت و پیشگیری اصل اساسی و مهم کار در حوزه سلامت است.
وی از مسئولان دانشگاه درخواست کرد تا نسبت به تسریع در بهره‌برداری از پروژه پلی کلینیک قائمیه اقدام کنند.
در این همایش دکتر رستمیان، معاون اجتماعی دانشگاه نیز در خصوص مؤلفه های مؤثر بر سلامتی مانند برنامه ملی خود مراقبتی، تغذیه، تحرک بدنی و ... باهدف دسترسی عموم مردم به سبک زندگی سالم با مشارکت مردم و مسئولان دولتی و شهرستانی به نکات مهمی اشاره کرد. ایشان از همراهی و حضور استاندار استان تهران، فرمانداران و سایر مسئولان استانی در مجمع سلامت استان که در اردیبهشت ۹۷ برگزار شد قدردانی کرد.
قائم مقاوم معاون اجتماعی وزارت بهداشت نیز در این همایش ضمن قدردانی از تلاش‌های بی‌دریغ ریاست دانشگاه، مدیریت شبکه و مسئولان شهرستانی مطالبی را در خصوص سلامت، تعیین گرها و عوامل تهدیدکننده سلامت بیان کرد. وی علاوه بر اهمیت مشارکت مردم، مسئولان دولتی و علما و اهل دانش سلامت را در حوزه سلامت و مشارکت مردم به‌صورت آگاهانه، داوطلبانه، مسئولانه و عادلانه به‌عنوان یکی از ابعاد دستیابی به‌سلامت؛ به نقش خود مراقبتی در سلامت مردم نیز تأکید کرد. 
توضیح اینکه در این همایش از فرماندار، شهردار، مدیر امور حقوقی و املاک شهرداری، رییس راه و شهرسازی شهرستان و مدائنی و حاجی زینعلی، دو خیر حوزه سلامت که در راستای برنامه‌های طرح تحول سلامت  مشارکت و همکاری چشمگیری داشتند تقدیر و تشکر شد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز


 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد