کد خبر: ٧٩٠٣٦/ ٠٦:٥٤ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 3689
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر, گروه خبری RSS
بازدید رئیس و معاون بهداشت دانشگاه از ستاد و واحدهای محیطی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
دکتر کریمی، رئیس دانشگاه و دکتر دلاوری، معاون بهداشت دانشگاه از ستاد، پلی کلینیک تخصصی قائمیه و سه مرکز خدمات جامع سلامت در شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر بازدید کردند.

گالری عکس 1
گالری عکس 2
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، در بازدید روز دوشنبه 15 مرداد 97 دکتر تأملی، معاون فنی معاون بهداشت و دکتر سلمانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر، رئیس و معاون بهداشت دانشگاه را همراهی کردند.
دکتر سلمانی در بازدید از ستاد این شبکه گفت: در خصوص محور تکمیل زیرساخت‌ها به‌عنوان یکی از سه محور مطرح در راستای اهداف و برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت می‌توان به 7500 مترمربع احداث و 6100 مترمربع بازسازی درزمینه مراکز خدمات جامع سلامت و 860 مترمربع احداث و 1480 مترمربع بازسازی در سطح خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های سلامت انجام‌شده است اشاره کرد که با توجه به تجهیز این واحدها و جذب کارشناسان تغذیه، سلامت روان، بهداشت محیط و بهداشت حرفه‌ای در تمام مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، تقریباً 100 درصد واحدهای محیطی تکمیل و در حال ارائه خدمات به شهروندان هستند.
وی ضمن اشاره به کمک‌های خیرین در حوزه سلامت به ارائه خدمات دندانپزشکی در تمام مراکز خدمات جامع سلامت و کلینیک تجمیعی دندانپزشکی، افزایش مراجعات عموم مردم شهرستان برای دریافت خدمات بهداشت و درمانی و ارائه خدمات درمانی توسط متخصص زنان و زایمان، کودکان، اعصاب و روان، چشم نیز اشاره و ابراز امیدواری کرد که با اتمام پروژه ساخت پلی کلینیک قائمیه بتوانیم گامی مؤثرتر در حوزه درمان نیز برداریم.
دکتر سلمانی در ادامه به واحدهای تیپ و استاندارد راه‌اندازی شده در حوزه بهداشت ابراز امیدواری کرد که با حمایت و پشتیبانی دانشگاه و خیرین سلامت، بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی نیز راه‌اندازی و تجهیز شود تا در حوزه درمان نیز مشکلات مردم شهرستان اسلامشهر و شهرستان‌های هم‌جوار مرتفع شود.
در ادامه دکتر کریمی و هیئت همراه از واحدهای ستادی شبکه نیز بازدید و برخی از برنامه‌های واحدها را ارزیابی و بررسی کردند.

بازدید از پلی کلینیک تخصصی قائمیه و سه مرکز خدمات جامع سلامت
رئیس دانشگاه به همراه معاون بهداشت و معاون فنی معاون بهداشت از پلی کلینیک تخصصی قائمیه و سه مرکز خدمات جامع سلامت موسی‌آباد، انبیا و باغ فیض در شهرستان اسلامشهر دیدن کرد.
در این بازدید از پروژه ساختمانی پلی کلینیک تخصصی قائمیه بازدید و مسائل و عوامل تأثیرگذار بر میزان پیشرفت پروژه ارزیابی و بررسی شد.
در ادامه نیز ضمن حضور در سه مرکز خدمات جامع سلامت موسی‌آباد، انبیا و باغ فیض از واحدهای فنی این مراکز بازدید شد و مسائل و دیدگاه‌های سرپرستان و کارشناسان موردتوجه قرار گرفت.
خبر: ایمانی
عکس: بیاتی نیاز
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد