کد خبر: ٧٩٠٧٩/ ١٠:٣٠ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 759
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده داروسازی, گروه خبری RSS
اولین جلسه هم‌اندیشی دفتر ارتباط با صنعت دانشکده داروسازی برگزار شد
جلسه هم‌اندیشی دفتر ارتباط با صنعت دانشکده داروسازی با حضور دکتر شریف‌زاده، رئیس دانشکده و دکتر منظم مدیر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه برگزار شد.

گالری عکس
در این جلسه، ضمن هم‌اندیشی و بیان پیشنهادهای اعضای جلسه، دکتر شریف‌زاده اهداف اصلی دفتر ارتباط با صنعت دانشکده را مطرح کرد و در ادامه  اولویت و برنامه های دفتر ارتباط با صنعت ارائه و اعلام شد؛ در راستای ارتقای سطح ارتباط دانشکده با صنعت، استفاده از پتانسیل های موجود در صنعت و دانشکده، فعال کردن پایان نامه های محصول محور وحرکت به سمت دانشگاه نسل سوم از جمله اهداف اصلی دفتر ارتباط با صنعت دانشکده است.
همچنین در مسیر تحقق اهداف مربوطه، بحث آموزش به عنوان اولین حوزه مورد نظر در دفتر ارتباط با صنعت در سه سطح مختلف دانشجویان، دستیاران و اساتید مطرح و در دستور کار قرار گرفت.
عمده آموزش ها به صورت مجازی و یا دورههای کوتاه مدت برای ارتقا و آموزش تکنیک به مخاطبین آموزشی خواهد بود. در مبحث فناوری اولین قدم دفتر ارتباط با صنعت یکسان نمودن ادبیات فناوری در دانشکده وصنعت بوده و در مبحث تجاری سازی ایجاد هسته های فناور که از دانشجویان، دستیاران واساتید تشکیل می شود؛  اهمیت خواهد داشت.
در ادامه دکتر منظم رئیس دفتر ارتباط باصنعت دانشگاه، ضمن بیان آمادگی کامل در جهت همکاری و کمک به دفتر ارتباط با صنعت دانشکده از پیگیری و فعالسازی دفتر ارتباط با صنعت دانشکده استقبال کرد و ازدانشکده داروسازی به عنوان یکی از بالهای اصلی ارتباط با صنعت انشگاه نام برد.
سایر اعضا نیز نقطه نظرات خود را در راستای فعالیت بهتر این دفتر ارائه کردند.
توضیح اینکه در این جلسه مهندس امیری مقدم، مدیر ارزیابی صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر یکتادوست، سرپرست محترم اداره نظارت بر زنجیره تأمین دارو، دکتر روئینی معاون اداری و مالی دانشکده داروسازی، دکتر سپهری، دکتر سلطانی، دکتر گیلانی، دکتر قهرمانی، دکتر امینی، دکتر امین، دکتر مؤذنی، دکتر فیروزپور و دکتر شاهنده، دکتر کنعانی و خرامان حضور داشتند.
خبر: یزدی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد