کد خبر: ٧٩٠٩٧/ ١٢:٢٦ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 768
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
برگزاری نشست رئیس بیمارستان سینا با استادان گروه ارولوژی این مرکز
در این جلسه مباحث بهینه سازی بخش های ارولوژی و راه اندازی بخش های دی کر، قلب و نفرولوژی مورد بررسی قرار گرفت.

گالری عکس 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با استادان گروه ارولوژی این مرکز با حضور مهندس هادی مخبر، مشارو بیمارستان، دوشنبه 15 مردادماه سال 97 در سالن شورای ریاست برگزار شد.
موضوع این نشست به بهینه سازی بخش های ارولوژی و راه اندازی بخش دی کر،  قلب و نفرولوژی اختصاص داشت و دکتر طالب پور در این جلسه با طرح دو پیشنهاد مبنی بر انتقال بخش های ارولوژی به ساختمان میزراه و یا تبدیل بخشی از ساختمان میزراه به موزه بیمارستان سینا و همچنین ایجاد بخش های داخلی و دی کر در این ساختمان، نظر دیگر استادان حاضر در جلسه را جویا شد.
دکتر غلامرضا پورمند، رئیس بخش میزراه دو، با بیان اینکه نقشه های بازسازی و نوسازی ساختمان میزراه توسط دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی تهران، طراحی شده و برآورد هزینه نیز صورت گرفته است، گفت: با توجه به مساله اعتبار بخشی برای انتقال و یا تاسیس هر بخشی در آن ساختمان باید بر اساس نقشه و طرح دفتر فنی دانشگاه، ساختمان میزراه بازسازی شود.
دکتر محمد قاسم محسنی، رئیس بخش میزراه یک، بیان داشت: اگر امکان بازسازی، نوسازی و استانداردسازی ساختمان میزراه  و احیای اتاق های عمل ارولوژی در این ساختمان وجود داشته باشد انتقال بخش های ارولوژی به این ساختمان قابل اجرا است.
ایشان همچنین تاکید کرد: این ساختمان از قدمتی تاریخی برخوردار است و جزء سوابق بیمارستان سینا محسوب می شود و باید قسمت هایی از آن به عنوان تاریخ ارولوژی ایران حفظ شود.
دکتر سید کاظم آقامیر، متخصص ارولوژی بیمارستان سینا، نیز بر احیای ساختمان میزراه تاکید کرد و گفت: باید با دید ملی به ساختمان میزراه نگریست و طرحی ملی در آن جا اجراء کرد. زیرا  اولین بخش ارولوژی ایران و حتی خاورمیانه در این ساختمان تاسیس شده است و  می توان در برنامه های بلند مدت طرح ایجاد دپارتمان یورولوژی جهان اسلام را در این ساختمان پایه ریزی کرد.

خبر و عکس: رضا آسیابی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد