کد خبر: ٧٩١٠٥/ ١٤:١٩ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1000
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی
بازدید دکتر مهرپور و هیئت‌رئیسه بیمارستان شریعتی از فرایندهای واحد بهداشت محیط این بیمارستان
دکتر مهرپور به همراه هیئت‌رئیسه بیمارستان شریعتی از فرایندهای تفکیک و امحا زباله ،تصفیه‌خانه و رختشویخانه بیمارستان شریعتی بازدید کردند.

گالری عکس 
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، دکتر مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی به همراه اعضای هیئت‌رئیسه، صبح امروز چهارشنبه 17 مرداد 97 از فرایندهای بهداشت محیط بیمارستان بازدید کردند.
در این بازدید دکتر مهر پور با اشاره بر اهمیت فرایندهای واحد بهداشت محیط بیمارستان شریعتی، فعالیت‌های این واحد را گسترده و بسیار مهم دانست و بر لزوم آشنایی تمامی واحدها، کارکنان و دانشجویان و دستیاران بر این اقدامات تأکید کرد.
در این بازدید دکتر مهر پور و اعضای هیئت‌رئیسه از ابتدا از محل تفکیک زباله بیمارستان شریعتی بازدید کردند. آمنه حسین قادرکارشناس واحد بهداشت محیط بیمارستان درباره نحوه تفکیک و اتوکلاو پسماندهای عفونی، تیز و برنده، نحوه تفکیک پسماندهای عادی و تفکیک پسماندهای شیمیایی دارویی توضیح داد. در ادامه هیئت‌رئیسه بیمارستان از تصفیه‌خانه فاضلاب و حوضچه‌های آشغال‌گیری، حوضچه هوادهی و حوضچه ته‌نشینی و سپس مراحل کلر دهی و تحویل به فاضلاب شهری، بازدید کردند.
اعضای هیئت‌رئیسه همچنین در ادامه از رختشوی‌خانه و نحوه تفکیک و ضدعفونی البسه‌ی بیمارستانی بازدید کردند.


خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد