کد خبر: ٧٩١٠٧/ ١٨:٠٩ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 775
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
برگزاری نشست هماهنگی استقرار بانکِ شیر در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
با هماهنگی اداره سلامت نوزادان، ده دانشگاه در سطح کشور برای تاسیس بانک شیر انتخاب شده اند و مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به عنوان مرکز پایلوت و منتخبِ از دانشگاه علوم پزشکی تهران در نظر گرفته شده است.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، با حضور گروه مادر، نوزاد و مامایی، نشستِ هماهنگی استقرار بانکِ شیر در این مرکز چهارشنبه 17 مرداد 97 تشکیل شد.
دکتر مکارم معاون درمان مجتمع، دکتر ناصری مدیر گروه سلامت خانواده معاونت درمان، مدارس و کمرلویی کارشناسانِ نماینده معاونت بهداشت در برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر، دکتر عبدالهی رئیس آزمایشگاه ها، دکتر دلیلی عضو هیئت علمی گروه نوزادان، آریاملو سرپرست مدیریت پرستاری و جمعی از سرپرستاران بخش مراقبت های ویژه نوزادان و بلوک زایمان مجتمع در این نشست هماهنگی حضور داشتند.
توضیح اینکه با هماهنگی اداره سلامت نوزادان، ده دانشگاه در سطح کشور جهت تاسیس بانک شیر انتخاب شده اند و مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به عنوان مرکز پایلوت و منتخبِ از دانشگاه علوم پزشکی تهران در نظر گرفته شده است.
احمدی کارشناس نوزادان معاونت درمان ضمن بیان هدف تاسیس بانک شیر توضیحاتی را درخصوصِ ساختار فیزیکی، نیروی انسانی، فرآیند گردآوری و آماده کردن شیر طبق دستورالعمل موجود ارائه کرد.
سپس دکتر مکارم ابلاغ آیین نامه اجرایی شفاف، با تاکید بر ملاحظات قانونی، تامین نیروی انسانی و تخصیص منابع مالی را برای راه اندازی و تداوم فعالیت بانک شیر ضروری دانست.
در انتهای جلسه فیلم آموزشی از بانک شیر دانشگاه علوم پزشکی تبریز، برای آشنایی مدعوین با ساختار فیزیکی، تجهیزات لازم و عملکرد این واحد نمایش داده شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد