کد خبر: ٧٩١٠٨/ ١٨:٣١ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 832
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
راه اندازی واحد استرس اكوكارديوگرافي مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
واحد استرس اكوكارديوگرافي مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور نیکوکارِ اهداکننده تجهيزات، رئیس و جمعی از اعضای هیئت‌علمی این مرکز راه‌اندازی شد.

گالری عکس
واحد استرس اكوكارديوگرافي مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور نیکوکارِ اهداکننده تجهيزات لازم اين واحد، رئیس و جمعی از اعضای هیئت‌علمی این مرکز راه‌اندازی شد.
با حضور دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، دکتر رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی، دکتر صالحی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر محمودزاده رئیس انستیتو کانسر، دکتر اسلامی رئیس بخش قلب، دكتر ستارزاده سرپرست بخش اکوکاردیوگرافی و همچنین خانم خاتمی مقدم، نیکوکار سلامت اهداکننده تجهيزات واحد استرس اكو -شامل دستگاه اكوكارديوگرافي و تست ورزش- به مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دوشنبه 16 مرداد 97 اين واحد راه‌اندازی شد.
در ابتدا خاتمی مقدم، نیکوکارِ حوزه سلامت، ضمن تقدیر از زحمات اساتید و درمانگران این مرکز و همچنین تشکر از خانواده در راستای سهیم شدن در این امر خداپسندانه، اظهار داشت: از اینکه گامی در راه کمک به بیماران این مرکز برداشته‌ام بسیار خوشحالم.
سپس دکتر ستارزاده ضمن قدردانی از اینکه خانواده نیکوکارِ دكتر محمودزاده دعوت شرکت در مراسم افتتاح واحد استرس اکو را بعد از پافشاری‌های وی پذیرفته‌اند، گفت: با راه‌اندازی اين واحد در كلينيك اکو مجتمع، ارائه خدمت به بیماران قلبي در این كلينيك كامل شد و در ادامه از دكتر مهر پویا عضو هیئت‌علمی بخش قلب تشكر كرد.
پس‌ازآن دکتر صادق نیت ضمن تشکر از همت این نیکوکار سلامت و خانواده گرامی وی، حضور نیکوکاران در چنین گردهمایی‌ها را باعث اشاعه نیکوکاری و گسترش فرهنگ انسانی مشارکت اجتماعی دانست و افزود: شاید در وضعیت حاضر، بهترین امر خیر توسط خیرین، کمک به بیماران در عرصه بیمارستان‌ها، به‌ویژه بیمارستان‌های دولتی باشد.
وی افزود: ما از خیرین دیگر حوزه‌ها ازجمله مدرسه‌سازان گرامی نیز دعوت می‌کنیم به حوزه سلامت نیز ورود کنند تا شاهد موارد بیشتری ازاین‌گونه رخدادهای امیدبخش و مؤثر در امر درمان بیمارانِ نیازمند باشیم.
دکتر اسلامی رئیس بخش قلب نیز در سخنان کوتاهی از همت والای این نیکوکاران سپاسگزاری کرد.
دکتر زند پارسا عضو هیئت‌علمی پیشکسوتِ گروه قلب، پزشکان خدمت‌کننده در محیط بیمارستان‌های دولتی را ایثارگر دانست زیرابه درمان محروم‌ترین اقشار جامعه می‌پردازند و هرگونه کمک در این روند را شایسته قدردانی خواند.
دکتر صالحی رئیس بیمارستان امام نیز گفت: بخش اکوکاردیوگرافی مجتمع با حضور فرهیخته‌ترین و اخلاقی‌ترین اساتید قلب، از بهترین بخش‌های اکوکاردیوگرافی کشور است که باکیفیت‌ترین خدمات تشخیصی را با حداقل تعرفه و یا حتی رایگان به بیماران نیازمند ارائه می‌کند.
در ادامه دیگر اعضای خانواده نیکوکار محمودزاده نیز ضمن تشکر از حضور مسئولین و اساتید در این مراسم، به تجربه مدرسه‌سازی خود اشاره‌کرده و اعلام کردند نیاز کشور در عرصه مدرسه‌سازی تا حد زیادی مرتفع شده است و خدمت در بخش سلامت یکی از زمینه‌های فعالیت انسان دوستانه با اطمینان از حصول نتایج معنوی و حمایت از هم‌وطنان نیازمند است.
میرخانی، مشاور رئیس مجتمع در امر خیرین نیز ضمن تشکر مضاعف از نیکوکاران حاضر در جمع با اشاره به حدیث نقل‌شده از پیامبر (ص) پس از معراج گفت: بلاشک سلامت بالاترین نعمت است و خیرین سلامت باعث‌وبانیِ سلامت برای بیماران هستند.
در پایان به‌رسم یادبود لوح و هدیه‌ای به این خیر نیک‌اندیش اهدا شد.


انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد