کد خبر: ٧٩١٢٥/ ٠٩:٣٥ - شنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 783
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
جلسه کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزات مصرفی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد
در این جلسه در خصوص مشکلات مربوط به استوک بخش‌ها و همچنین دستورالعمل فرآوری مجدد ایمن وسایل پزشکی که توسط معاونت درمان وزارت بهداشت ابلاغ‌شده است موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزات مصرفی مجتمع سه‌شنبه 16 مرداد 97 در سالن شورای ریاست با حضور دکتر مکارم معاونت درمان مجتمع، آریاملو مدیر پرستاری مجتمع، دکتر جهانگرد دبیر کمیته دارو درمان و تجهیزات مصرفی مجتمع، دکتر مژگان رحیمی عضو هیئت‌علمی گروه بیهوشی مجتمع و نماینده تام‌الاختیار معاونت امور دانشگاهی در کمیته، دکتر خدادادی دبیر اجرایی کمیته دارو درمان و تجهیزات مصرفی برگزار شد.
در این جلسه در خصوص مشکلات مربوط به استوک بخش‌ها و همچنین دستورالعمل فرآوری مجدد ایمن وسایل پزشکی که توسط معاونت درمان وزارت بهداشت ابلاغ‌شده است موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و درنهایت مقرر گردید برخی از وسایل پزشکی یکبار مصرف و پرهزینه با وسایل پزشکی دائمی یا چند بار مصرف جایگزین گردد. ضمناً راه‌کارهایی به‌منظور کاهش هزینه‌های مربوط به تجهیزات مصرفی ارائه شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد