کد خبر: ٧٩٢٥٨/ ٠٩:٠٠ - چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2439
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
مدیریت تربیت بدنی برگزار می کند؛ سومین دوره آکادمی شنا در مجموعه استخر و سونای دانشگاه
مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه در نظر دارد سومین دوره آکادمی شنا، ویژه فرزندان کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه را برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، سومین دوره آموزشی شنا ویژه فرزندان کارکنان، دانشجویان، اعضای هیأت علمی و بازنشستگان دانشگاه به صورت 'آکادمی شنای تابستانه دانشگاه علوم پزشکی تهران روزهای زوج (ویژه فرزندان پسر به همراه پدران از ساعت 9:30 تا 10:45) و روزهای فرد ویژه فرزندان دختر به همراه مادران از ساعت 9:30 تا 10:45 در مجموعه استخر و سونای شهید توکلی برگزار می شود.
بنابر اعلام اداره گسترش ورزش های همگانی تربیت‌بدنی، ثبت نام در کلاس های آموزشی مذکور تا 29 مرداد ماه 97 ادامه دارد و شروع دوره ها از 30 مرداد تعیین شده است.
به دلیل محدودیت ظرفیت پذیرش در دوره های آموزشی ذکر شده، اولویت‌بندی بر اساس زمان ثبت‌نام متقاضیان انجام خواهد شد.
توضیح اینکه، همکاران علاقه مند برای ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس ‌خیابان نصرت شرقی، نرسیده به میدان توحید، دانشکده پرستاری و مامایی، مجموعه استخر و سونای دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه و يا با شماره تلفن 66420738 تماس برقرار کنند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد