کد خبر: ٧٩٢٥٩/ ٠٩:١٥ - چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 849
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان بهرامی, گروه خبری RSS
بازدید گروه مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه از بیمارستان بهرامی
دکتر مرعشی در بازدید از بیمارستان بهرامی بر لزوم بهینه سازی زیر ساخت های سخت افزار و شبکه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، دکتر مرعشی مدیر فناوری آمار و اطلاعات دانشگاه، محسنی معاون آمار و فناوری اطلاعات، گودرزی رییس اداره فناوری اطلاعات و اباذری کارشناس مسئول آمار روز سه شنبه 23 مرداد 97 روز سه شنبه 23 مرداد 97 با حضور  در بیمارستان بهرامی در جلسه ای با حضور دکتر صادقی رییس بیمارستان، دکتر رفعتی مدیر، کامرانی مسئول واحد IT، تقوی رابط HIS و تحول سلامت، درویش مسئول مدارک پزشکی و صمدی کارشناس آمار بیمارستان شرکت کردند.
در این جلسه در خصوص کمبود منابع و اعتبارات در بیمارستانهای تک تخصصی در خصوص بهسازی زیرساخت های سیستم سخت افزار و شبکه مطالبی تبادل نظر شد.
دکتر مرعشی تاکید کرد این موضوع در جلسه هیئت رییسه دانشگاه مطرح می شود. همچنین مشکلات حوزه های نرم افزار HIS و مشکلات مربوط به شرکت های پیمانکار فعال در IT بیمارستان مطرح شد.
مقرر شد برنامه ای برای عملکرد شرکتها در حوزه نرم افزار بابت مدیریت واحد و عملکرد بهتر از سوی مدیریت انفورماتیک دانشگاه تهیه و در اختیار واحدها قرار گیرد.
در خصوص بهینه سازی وب سایت بیمارستان و سیستم نوبت دهی اینترنتی و مشکلات سیستم HIS  در حوزه آمار نیز مطالبی مطرح و مقرر شد پیگیری های لازم انجام شود.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد