کد خبر: ٧٩٢٦٤/ ٠٩:٣٠ - چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 927
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
برگزاری جلسه هماهنگی آموزشی کارشناسان بهداشت حرفه‌ای مراکز محیطی
واحد بهداشت حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر جلسه هماهنگی آموزشی کارشناسان بهداشت حرفه‌ای مراکز محیطی را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه با حضور کارشناسان بهداشت حرفه‌ای مراکز محیطی دوشنبه 22 مرداد 97 در سالن اجتماعات شبکه برگزار شد.
مهندس عباسعلی چمنی و مهندس معصومه امانیان به ترتیب کارشناس مسئول و کارشناس بهداشت حرفه‌ای شبکه در خصوص برنامه‌ها و فعالیت‌های واحد به مواردی ازجمله استخراج و ابلاغ شاخص‌های بهداشت حرفه‌ای مراکز از سامانه جامع بازرسی و لزوم مقایسه و تجزیه‌وتحلیل شاخص‌های سال‌های ۹۵ و 96، لزوم ثبت بازرسی‌ها حداکثر ۵ روز بعد ازهر بازرسی و ثبت اقدامات قانونی بلافاصله بعد از تأیید نهایی در سامانه جامع بازرسی، لزوم ثبت ارزیابی‌های ارگونومی، صداسنجی و سنجش روشنایی و آموزش‌ها در سامانه جامع بازرسی قبل از پایان ماه، لزوم تکمیل چک‌لیست اختصاصی مربوط به مواد مورد مواجهه در ثبت بازرسی‌های انجام‌شده در سامانه جامع بازرسی، ثبت حداقل 20 درصد بازرسی‌ها به‌صورت اندرویدی و تعداد کارگاه‌های بازدید شده در هرماه به‌هیچ‌وجه کمتر از 60 مورد نباشد، اشاره کردند.
در پایان مهندس چمنی در خصوص برنامه مدیریت حوادث شیمیایی، بازرسی‌ها و چک‌لیست‌های مربوطه توضیحات تکمیلی را ارائه داد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد