کد خبر: ٧٩٢٧٧/ ١٠:٥١ - چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1218
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
مدیریت امور هنری و فوق برنامه برگزار می کند: کارگاه خوشنویسی فارسی و انگلیسی
کارگاه آموزشی خوشنویسی به دو زبان فارسی و انگلیسی به همت مدیریت امور هنری و فوق برنامه ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، مجموعه کارگاه های خوشنویسی فارسی و انگلیسی به مدت 8 جلسه از روز دوشنبه 29 مرداد 1397 در روزهای زوج آغاز و محمدپور استاد برجسته ملی و بین المللی خوشنویسی ایران، تدریس کارگاه ها را بر عهده دارد.
مهلت ثبت نام در کارگاه تا یکشنبه 28 مرداد ماه جاری اعلام و علاقمندان برای ثبت نام می توانند به نشانی خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش کوچه فردانش، ساختمان معاونت دانشجویی، طبقه ششم، مدیریت هنری و فوق برنامه مراجعه و یا با شماره 88953881 تماس برقرار کنند.
همچنین، مکان کارگاه ها در طبقه زیر همکف ساختمان معاونت دانشجویی به نشانی فوق بوده و زمان برگزاری کلاس ها به اطلاع همگان خواهد رسید.
توضیح اینکه، آموزش خوشنویسی فارسی طبق آموزه های انجمن خوشنویسی ایران و در زبان انگلیسی نیز نسخه نویسی ویژه پزشکان و زیبا نویسی ویژه دانشجویان و کارکنان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد