کد خبر: ٧٩٣٠٥/ ١٣:٥٦ - چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1183
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر, گروه خبری RSS
جلسه معارفه سرپرست جدید واحد حراست شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر برگزار شد
سرپرست جدید واحد حراست شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با حضور مدیر حراست دانشگاه، مدیر، معاون و جمعی از کارشناس مسئولان. سرپرست امور اداری شبکه معرفی شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، در این جلسه که با حضور دکتر رضایی، مدیر حراست دانشگاه؛ مهندس عظیمی از حوزه حفاظتIT  دانشگاه؛ دکتر سلمانی، مدیر؛ دکتر امیر احمدی، معاون؛ دکتر قره خانی، کارشناس مسئول واحد سلامت خانواده؛ ربیعی، کارشناس مسئول واحد گسترش؛ حاصلی فرد، کارشناس مسئول واحد بهداشت مدارس؛ مهندس بحری، کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و اسماعیلی پور، سرپرست امور اداری شبکه سه‌شنبه 23 مرداد 97 در دفتر مدیریت برگزار شد، دکتر سلمانی ضمن خیرمقدم از ترکیب نیروی انسانی کارآمد و توانمند در هر یک از حوزه‌های فنی و اداری و مشارکت و تعامل بیشتر واحد حراست با این واحدها برای انجام هرچه بهتر امور نکاتی را مطرح کرد.
در ادامه دکتر رضایی سه حیطه از  وظایف واحد حراست را حفاظت و نگهداری اسناد، حفاظت فیزیکی و حفظ صیانت پرسنل عنوان کرد و بر حفاظت از بخش IT به‌عنوان یکی دیگر از بخش‌های عملکردی واحد حراست نام برد.
وی در ادامه بر تعامل بیشتر واحد حراست با مدیریت و حوزه‌های تشکیلاتی، نظارت بر عملکرد و کارآمدی نیروهای واحد حراست و پیگیری کارت‌های شناسایی پرسنل تأکید کرد.
در این جلسه مهندس عظیمی با توجه به بازدید انجام‌شده از واحد IT بر بررسی و بازبینی مجدد موارد امنیتی تأکید کرد.
در این مراسم رسول شهرآشوب به‌عنوان سرپرست واحد حراست شبکه معرفی و برای موفقیت هرچه بیشتر برای انجام امور محوله ابراز امیدواری شد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/05/30 13:54
0
0
اقای شهراشوب ثابت کرده که ههر جا باشه چه کوچیکترین چه بزرگترین محیط این دانشگاه در طول مسولیتش کم‌نمیزاره . اقای رضایی واقعا با این انتخابتون ثابت کردید که هم به فکر پرسنل انتظامات هستید هم پرسنل مرکز .
کاربر مهمان
1397/05/30 13:45
0
0
هم تبریک میگم به اقای شهراشوب هم تبریک به بهداشت اسلامشهر که چنین مدیر حراستی داره .
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد