کد خبر: ٧٩٣١١/ ٢٢:٥٩ - چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2485
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان, گروه خبری RSS
بازدید اعضاي کمیته توسعه روابط بین الملل معاونت درمان دانشگاه از بیمارستان خیریه صدیقه زهرا سلام الله علیها
دکتر مهدی رضایی، معاون درمان دانشگاه و هیئت همراه در راستای برنامه توسعه گردشگری سلامت از بیمارستان خیریه صدیقه زهرا سلام الله علیها، بازدید کردند.

گالری عکس
این بازدید روز چهارشنبه 24 مرداد 97  با حضور دکتر رضایی معاون درمان، دکتر جعفریه رئیس بیمارستان امیراعلم، دکتر محجوب و دکتر قریب معاونین بین الملل بیمارستان‌های ضیائیان و مرکز طبی کودکان، دکتر کریمی و دکتر صادقی پزشکان IPD مرکز طبی کودکان و مجتمع بیمارستانی امام خمینی، دکتر شباب مدیر درمان، دکتر عباسی مدیر نظارت و اعتباربخشی و عباس آبادی رئیس گروه ارتقاي کیفیت معاونت درمان از بیمارستان خیریه صدیقه زهرا (س) انجام شد.
معاون درمان دانشگاه هدف از این بازدید را اطلاع از نحوه فعالیت، تطابق با استانداردهای درمانی و همچنین استفاده از تجارب موفق بخش خصوصی در جذب گردشگر سلامت عنوان کرد.
دکتر رضایی همچنین در نشستی که با مسئولان بیمارستان خیریه صدیقه زهرا (س)  داشت، ضمن تاکید بر ضرورت توسعه گردشگری سلامت گفت: پزشکان ایرانی نزد مردم منطقه و کشورهای همسایه خوش نام و حاذق شمرده می شوند و با ایجاد تسهیلات دسترسی می توان تبادلات سلامت محور را توسعه داد. ایران ظرفیت های زیادی در گردشگری سلامت دارد که هنوز نتوانسته ایم مدیریت خوبی بر آن داشته باشیم. حمایت از بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در این حوزه، هم برای مردم و هم دولت بسیار کمک کننده است.دانشگاه علوم پزشکی تهران موافق توسعه مراکز درمانی خصوصی است و بویژه از سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری سلامت حمایت می کند. از نظر دانشگاه بخش خصوصی نه تنها رقیب بخش دولتی محسوب نمی شود بلکه نقش یاری رسان و مکمل را دارد.
وی در پایان، با ابراز رضایت از پتانسیل خوب این بیمارستان در توسعه گردشگری سلامت، از همکاری های آتی در سطح دانشگاه خبر داد.
سپس دکتر دنده بر مدیر عامل بیمارستان خیریه صدیقه زهرا (س) توضیحاتی در خصوص فرایندهای پذیرش، درمان، ترخیص و پیگیری پس از ترخیص بیماران عراقی داد و افزود: با توجه به وجود پایگاه ها و پزشکان در کشور عراق امکان پیگیری درمان بیماران و پذیرش آنها وجود دارد.
دکتر تابش پزشک IPD بیمارستان خیریه صدیقه زهرا (س) چالشها و مشکلات ارجاع بیماران و سایر خدماتی که در بیمارستان ارائه نمی شود، را بیان کرد.
توضیح اينکه اعضای کمیته توسعه روابط بین الملل معاونت درمان دانشگاه از بیمارستان خیریه صدیقه زهرا سلام الله علیها پس از جلسه با مسئولین بیمارستان، بازدید جامعی از بخشها و واحدهای بیمارستان شامل درمانگاه، بخشهای بستری، فیزیوتراپی، ICU، CCU، دیالیز و اتاق IPDو طرحهای توسعه ای بیمارستان انجام دادند.
خبر: باهو
عکس: روابط عمومی بیمارستان خیریه صدیقه زهرا (س)

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد