کد خبر: ٧٩٣١٣/ ٠٧:٥١ - پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 920
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
نشست پرسش و پاسخ پیرامون طرح ساماندهی پارکینگ مجتمع با حضور جمعی از مسئولین و کارکنان مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)
دکتر صادق نیت رئیس مجتمع تاکید کرد برای افزایش ظرفیت پارک خودرو و بهبود فضاهای بیمارستان برنامه های متعددی در دست اقدام است و اظهار امیدواری کرد با همدلی و همکاری بیش از پیش پرسنل بتوانیم در رفع مشکلات موجود، علی رغم محدودیت ها، به اهداف تعیین شده دست یابیم.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، نشست پرسش و پاسخ پیرامون طرح ساماندهی پارکینگ مجتمع با حضور جمعی از مسئولین و کارکنان این مرکز چهارشنبه 24 مرداد 97 برگزار شد.
در این نشست حسینیان رئیس حراست و مهندس طاهری زاده مدیر منابع انسانی مجتمع به ارائه گزارشی از دو گام پیشین کمیته ساماندهی پارکینگ مجتمع که از سال 96 برنامه ریزی و اجرا شده است پرداختند.
در ادامه حسینیان گام سوم این طرح را شناسایی موارد جدید نیازمند به دریافت مجوز تردد خودرو در مجتمع و موارد نامعتبر برای دریافت آن عنوان کرد و افزود هر ساله تعدادی از مجوزهای قبلی به واسطه خروج و یا اضافه شدن کارکنان و خودروها نیازمند به روزرسانی است.
سپس کارکنان حاضر در نشست دغدغه های خود را درخصوص محدودیت فضای پارک خودرو در مجتمع و همچنین درخواست ها و پیشنهادات خود را در رابطه با مشکلات مربوط به پارک خودروها بیان کردند.
دکتر صادق نیت رئیس مجتمع نیز در سخنانی اولویت سیاست گزاری مجتمع را توجه به خواسته های به حق پرسنل دانست و تامین فضایی توام با آرامش برای پرسنل به منظور ارتقا کیفیت خدمات به مراجعین بیمارستان که از ضعیفترین اقشار جامعه هستند را از مهمترین وظایف مسئولین بیمارستان ذکر کرد.
وی با اشاره به فعالیت های خوب کمیته ساماندهی پارکینگ مجتمع طی شش ماه گذشته به منظور ساماندهی اتومبیل های ورودی به مجتمع، تاکید کرد برای افزایش ظرفیت پارک خودرو و بهبود فضاهای بیمارستان برنامه های متعددی در دست اقدام است و اظهار امیدواری کرد با همدلی و همکاری بیش از پیش پرسنل بتوانیم در رفع مشکلات موجود، علی رغم محدودیت ها، به اهداف تعیین شده دست یابیم.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد