کد خبر: ٧٩٦١٩/ ١١:٥٦ - چهارشنبه ٧ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 3101
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS, کتابخانه مرکزی دانشگاه
نمایه شدن مجله Journal of Medical Ethics and History of Medicine در بانک اطلاعاتی ISI
مجله Journal of Medical Ethics and History of Medicine در ESCI بانک اطلاعاتی ISI Web of Science نمایه شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه مرکزی، با پیگیری صورت گرفته توسط کتابخانه مرکزی دانشگاه با ناشر Clarivate Analytics، مجله Journal of Medical Ethics and History of Medicine وابسته به مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی تهران در نمایه‌نامه Emerging Sources Citation Index بانک اطلاعاتی ISI Web of Science نمایه شده است.
نمایه Emerging Sources Citation Index(ESCI) نمایه نوين پایگاه ISI Web of Science است که در سال 2015 معرفی شده و در حال حاضر بیش از 7500 مجله در آن نمایه می‌شوند. مجلات نمایه شده در ESCI، پس از طی دوره ارزيابی برحسب موضوع به یکی از سه نمایه‌نامه اصلی بانک یادشده يعنی نمايه استنادی علوم (SCIE)، نمایه استنادی علوم اجتماعی (SSCI) و یا نمایه استنادی هنر و علوم انسانی (AHCI) منتقل می‌شوند. همچنین امکان شناسایی، دسترسی و استناد به مجلات نمایه شده در این نمایه‌نامه افزایش‌یافته و همین امر موجب ارتقای مجله خواهد شد.
توضیح اینکه طبق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مقالات نمایه شده در این نمایه‌نامه، از امتیازی معادل مجلات نمایه شده در سایر نمایه‌نامه‌های Web of Science برخوردارند.
ضمن تبریک این دستاورد، برای دسترسی به مجله Journal of Medical Ethics and History of Medicine می‌توانید به آدرس مستقیم این مجله مراجعه کرده و یا در صفحه مجلات دانشگاه علوم پزشکی تهران، این مجله را انتخاب و مشاهده نمایید. 
 لینک مجله در بانک اطلاعاتی ISI 

آدرس مجله

خبر: دهقانی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/06/11 7:23
0
0
سلام با تشکر لطفا فونت خبر را اصلاح بفرمایید. پونه سالاری
کاربر مهمان
1397/06/07 18:46
0
0
استاد گرانمایه جناب آقای دکتر لاریجانی استاد گرامی سرکار خانم دکتر سالاری پس از سلام و احترام تلاش ها و زحمات شما و سایر همکاران بویژه جناب آقای دکتر کبیری در کسب این دستاورد، شایسته تقدیر و تشکر ااست. مطمئن باشید این برگ زرین در دفتر عملکردتان، درخشان خواهد ماند. توفیقتان در این مسیرها روزافزون باد.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد