کد خبر: ٧٩٩٢٦/ ١٩:٤٤ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1339
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
مراسم تکریم و معارفه معاونان اداری مالی و مجازی سازی دانشکده مجازی برگزار شد
مراسم تکریم معاونان اداری و مالی و مجازی سازی دانشکده مجازی با حضور هیات رئیسه، اعضای هیات علمی و کارکنان این دانشکده برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، روز چهارشنبه 21 شهریورماه 97 مراسم تکریم دکتر سید مسعود میرمعینی معاون اداری و مالی، دکتر سید سینا مرعشی معاون مجازی سازی سابق و معارفه دکتر فاطمه حاجی علی عسگری معاون جدید اداری ـ مالی و دکتر زهره سادات میرمقتدایی به عنوان سرپرست مجازی سازی دانشکده در محل سالن آبشار دانشکده مجازی برگزار شد.
در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش های دکتر میرمعینی معاون سابق اداری و مالی دانشکده تقدیر و تجلیل به عمل آمد و حکم انتصاب دکتر فاطمه حاجی علی عسگری به عنوان معاون اداری و مالی جدید و دکتر زهره سادات میرمقتدایی به عنوان سرپرست معاونت مجازی سازی دانشکده مجازی اعطاء شد. همچنین  در ادامه تعدادی از مدیران، معاونان و کارکنان از زحمات دکترمیرمعینی تقدیر و تجلیل کردند و به معاونان جدید تبریک و برای آنها در سمت جدید آرزوی موفقیت کردند

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#