کد خبر: ٨٠٠١٠/ ١٥:١١ - دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2014
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
آئین تکریم و معارفه سرپرست اداره امور عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران 
معارفه مهندس زهرا محترمی در معاونت غذا و دارو دانشگاه 
آئین تکریم و معارفه زهرا محترمی بعنوان سرپرست اداره امور عمومی معاونت غذا و دارو توسط معاون غذا و دارو دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه؛ مراسم تکریم و معارفه زهرا محترمی بعنوان سرپرست اداره امور عمومی معاونت غذا و دارو توسط دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو تهران روز دوشنبه 26 شهریور 97 با حضور دکتر مقیمی رئیس امور ایثارگران دانشگاه، مدیران، رؤسا و کارکنان معاونت غذا ودارو انجام شد.
در این مراسم دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو، ضمن خیر مقدم به حاضرین در این مراسم و نیز تقدیر و تشکر از زحمات مهندس محسن کاظمیان در حوزه امور عمومی، از تلاشهای ایشان در زمان تصدی مسئولیت اداره امور عمومی در این معاونت قدردانی کرد.
وی همچنین گفت: امید است خداوند متعال، صحت، عزت و سعادت فزاینده به شما عنایت نماید.
در ادامه مهندس محسن کاظمیان به ارائه گزارشی از فعالیت های خود در طی دوران تصدی مسئولیت اداره امور عمومی پرداخت و از زحمات همکاان در این دوران تشکر نمود.
همچنین زهرا محترمی ضمن تشکر از معاون غذا و دارو دانشگاه و معرفی خود و سوابق اجرایی قبلی خود در حوزه های دیگر، اظهار داشتند: امیدواریم با میثاقی که با همکاران خود میبندیم حقی را از کسی ضایع نکنیم و در راستای خدمت صادقانه به مردم گام برداریم.
دکتر منان حاجی محمودی نیز ضمن آرزوی موفقیت برای مدیران جدید گفت: امیدوار است با استعانت از خداوند متعال و تعامل با سایر واحدهای معاونت در انجام امور محوله موفق و موید باشید.
توضیح اینکه مدیران حاضر در جلسه نیز از زحمات مهندس کاظمیان تقدیر و تشکر کردند و برای ایشان و مهندس زهرا محترمی سرپرست اداره امور عمومی معاونت آرزوی موفقیت و سلامتی و سرافرازی کردند.
 
 
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/06/26 17:58
0
0
به نام خداوند قادر منعال الحمدلله الذی هدانا لهذا و ما کنا لنهتدی لولا ان هدانالله پیشانی شکر به درگاه ایزد منان بر خاک می سایم که امانتی را که سپرده بود اکنون با کمیت و کیفیت بالاتر به سرباز دیگری سپرد. و شکر و سپاس به محضر همکاران بسیار عزیزم از صدر تا ذیل که در این مسیر پر فراز و نشیب یار و یاورم بودند و در پایان ماموریت با حضور گرم و صمیمی خود و سخنان سرشار از مهر و عاطفه و قدرشناسی خستگیم را زدودند و انرژی مضاعفی به همه کارگزاران دانشگاه دادند که خدمت صادقانه فراموش نشدنی است. از خانم دکتر حاجی محمودی مقام محترم معاونت سپاسگزارم که این فرایند را به بهترین شکل تدبیر فرمودند و از برادرم دکتر نجاریان که حق مطلب را بجا آوردند. بهترین سرنوشت و تقدیر را برایتان از درگاه ایزد منان مسئلت دارم. با شایسته ترین احترامات: م.کاظمیان
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد