کد خبر: ٨٠٠٣٨/ ١٦:٠٩ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1779
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
مدیریت امور هنری و فوق برنامه برگزار می کند؛ کارگاه خوشنویسی فارسی و انگلیسی
کارگاه آموزشی خوشنویسی به دو زبان فارسی و انگلیسی به همت مدیریت امور هنری و فوق برنامه ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، مجموعه کارگاه های خوشنویسی فارسی و انگلیسی به مدت یک ترم چهار جلسه ای از روز پنجشنبه 5 مهر 1397 آغاز خواهد شد و محمدپور استاد برجسته ملی و بین المللی خوشنویسی ایران، تدریس کارگاه ها را بر عهده دارد.
بنابر اعلام مدیریت امور هنری و فوق برنامه، مهلت ثبت نام در کارگاه ذکر شده تا سه شنبه سوم مهرماه تعیین و علاقمندان برای ثبت نام می توانند به نشانی خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش کوچه فردانش، ساختمان معاونت دانشجویی، طبقه همکف، سالن مطالعات فرهنگی مراجعه و یا با شماره 64432526 تماس برقرار کنند.
همچنین، مکان کارگاه ها در طبقه زیر همکف ساختمان معاونت دانشجویی به نشانی فوق بوده و زمان برگزاری کلاس ها به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
توضیح اینکه، آموزش خوشنویسی فارسی طبق آموزه های انجمن خوشنویسی ایران و در زبان انگلیسی نیز نسخه نویسی ویژه پزشکان و زیبا نویسی ویژه دانشجویان و کارکنان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/06/27 22:7
0
0
ایکاش ثبت نامبه صورت آنلاین بود
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد