کد خبر: ٨٠٠٩٦/ ١٤:١٣ - شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2918
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
فراخوان برگزاری فستیوال شنای فرزندان کارکنان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان
با برنامه‌ریزی بعمل آمده در مديريت تربیت‌بدنی دانشگاه، فستیوال شنای فرزندان کارکنان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در دو بخش دختران و پسران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومي معاونت دانشجویی، مديريت تربیت‌بدنی در نظر دارد با هدف توسعه و گسترش هرچه بيشتر امر ورزش در بين فرزندان کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه، مسابقات شنا در دو بخش دختران و پسران را در مقطع ابتدایی و در سه رده سنی "کلاس اول و دوم ابتدایی و قبل از آن"، "کلاس سوم و چهارم ابتدایی" و "کلاس پنجم و ششم ابتدایی" برگزار کند.
طبق آئین‌نامه برگزاری، این مسابقات در چهار ماده کرال پشت، کرال سینه، قورباغه و پروانه برگزار و هر فرد حق شرکت در یک ماده را دارد. همچنین حداقل تعداد شرکت کننده در هر ماده 5 نفر تعیین شده است.
اداره گسترش ورزش های همگانی مدیریت تربیت‌بدنی، مهلت ثبت‌نام و اعلام آمادگی برای شرکت در این مسابقات را برای دختران تا روز سه شنبه 3 مهر 97 و پسران را روز چهارشنبه 4 مهرماه اعلام کرده است.
علاقمندان به حضور در اين رقابت‌ها می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس خيابان نصرت شرقي، نرسيده به ميدان توحيد، دانشكده پرستاري و مامايي، مجموعه استخر و سوناي دانشگاه علوم پزشكي تهران مراجعه و يا برای كسب اطلاعات بيشتر با شماره‌ تلفن 66420738 تماس برقرار کنند.
توضیح اینکه، مسابقات روزهای پنجشنبه 5 مهر در بخش دختران و جمعه 6 مهر در بخش پسران از ساعت 14 در مجموعه استخر و سونای شهید توکلی دانشگاه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد