کد خبر: ٨٠٠٩٩/ ١٤:٢٢ - شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 4047
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
اعلام برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای دانشگاه علوم پزشکی تهران طی پاییز 97
مديريت تربیت‌بدنی برنامه زمان‌بندی مجموعه استخر و سوناي شهید توکلی دانشگاه علوم پزشكي تهران را در پاییز 97 اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومي معاونت دانشجویی، در این برنامه زمان‌بندی ساعت آغاز به كار مجموعه از 6:30 صبح تعيين و سانس های اختصاصي برای اعضاي هيأت علمي و ايثارگران، واحدهاي متقاضي و مديران اجرايي دانشگاه در طول هفته و سانس هاي آموزشي برای دانشجويان، كاركنان و اعضاي هيأت علمي و همچنین چندين سانس اختصاصي جهت تمرين تیم‌های منتخب دانشجويان و كاركنان ارائه شده است.
سانس هاي متعدد تفريحي در طول ايام هفته برای دانشجويان و كاركنان دانشگاه و برگزاري مدرسه آموزشی شنای فرزندان كاركنان و اعضاي هيأت علمي دانشگاه نیز در هر دو بخش بانوان و آقایان در نظر گرفته ‌شده است.
سالن های بدنسازی ویژه بانوان نیز در طول ساعات فعاليت استخر با حضور مربي مجرب، آماده ارائه خدمات به اعضاي هيأت علمي، كاركنان، دانشجويان ورزشكار، بازنشستگان و خانواده های آنان است.
علاقمندان می‌توانند برای استفاده از این امكانات ورزشي به آدرس خيابان نصرت شرقي، نرسيده به ميدان توحيد، دانشكده پرستاري و مامايي، مجموعه استخر و سوناي دانشگاه علوم پزشكي تهران مراجعه و يا برای كسب اطلاعات بيشتر با شماره‌ تلفن 66420738 تماس برقرار کنند.
براي دريافت برنامه زمان‌بندی مجموعه استخر و سونای شهید توکی در پاییز 1397 اینجا كليك كنيد

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#