کد خبر: ٨٠١٢٥/ ١١:٤٥ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2150
چاپ
ارسال به دوست
معاونت فرهنگی, گروه خبری RSS
دومین جلسه هم اندیشی دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران و سایر سازمان ها برگزار شد
چالش های موجود در زمینه احراز هویت افراد فاقد هویت و راهکارهای ممکن برای انجام این امر در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی، دومین جلسه هم اندیشی دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران و سایر سازمان های مرتبط روز دوشنبه 26 شهریور 97 در معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه برگزار شد. 
چالش های موجود در زمینه احراز هویت افراد فاقد هویت و راهکارهای ممکن جهت انجام این امر  در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
این نشست که با هدف تعیین شاخص هویتی قابل استناد و غیرقابل تغییر برای نوزادان تشکیل شده بود دکتر مروستی، مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران بر لزوم تشکیل تیمی برای بازدید از بیمارستانها و ارزیابی شرایط موجود و میزان دسترسی بیمارستانها به اطلاعات ثبت احوال تاکید کرد.
پس از بحث و تبادل نظر در خصوص انتخاب شاخص هویتی غیرقابل تغییر برای نوزادان، مقرر شد گروه خونی آنها به عنوان شاخص در نظر گرفته شود و از طرح نرم افزاری احراز هویت مادران و نوزادان فاقد هویت که قرار است در بیمارستان امام خمینی (ره) بصورت پایلوت انجام شود بازدید صورت گیرد.
خبرنگار: سلطانی فرد
عکس: میری

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#