کد خبر: ٨٠١٤٨/ ١٦:٥٧ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2380
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
ویژه برنامه دانشجویان جدید ورودی مهر 1397 در دانشکده پیراپزشکی برگزار می شود
معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده پیراپزشکی با همکاری مرکز پژوهش های علمی دانشجویان دانشکده، برای استقبال، ثبت نام و معارفه دانشجویان جدید خود، برنامه های مختلفی را تدارک دیده اند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، برنامه ثبت نام، معارفه و استقبال از دانشجویان جدید ورودی مهر 97 دانشکده پیراپزشکی، روزهای سه شنبه و چهارشنبه 3 و 4 مهر ماه با حضور مسئولان دانشکده، دانشجویان جدید و خانواده های آنان برگزار خواهد شد.
بمنظور سهولت در کار ثبت نام و راحتی دانشجویان و خانواده هایشان، یک شعبه "خدمات پیشخوان دولت" در این دو روز در ساختمان شماره یک دانشکده مستقر خواهد بود که می توانند برای دریافت معافیت تحصیلی، تأیید سوابق تحصیلی و امور اسکان از طریق آن اقدام کنند.
همچنین قرار است طبق روال سال های گذشته، دانشجویان سال بالایی یا همان منتورهای رشته های مختلف دانشکده پیراپزشکی برای والدین دانشجویان جدید در ساختمان شماره یک دانشکده به معرفی رشته و آینده آن بپردازند.
از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده می توان به تحویل بسته های فرهنگی و دانشگاه گردی دانشجویان و خانواده هایشان اشاره کرد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد