کد خبر: ٨٠٥٠٩/ ١٥:٢٢ - چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1613
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي, گروه خبری RSS
نشست سه‌جانبه دانشکده پیراپزشکی، دانشکده بهداشت و دانشکده پزشکی
دکتر چنگیزی تلاش دانشکده پیراپزشکی را در راستای ایجاد همکاری و تعامل بین واحدهای مختلف دانشگاه و از میان برداشتن مرزهای بین دانشکده ای دانست.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، نشست سه‌جانبه گروه علوم آزمایشگاهی دانشکده پیراپزشکی، گروه میکروب‌شناسی دانشکده پزشکی و گروه پاتوبیولوژی دانشکده بهداشت با حضور دکتر چنگیزی رئیس دانشکده، مدیران گروه‌ها و اعضای گروه‌های آموزشی، چهارشنبه 11 مهر 97 برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر چنگیزی ضمن خوشامدگویی هدف از جلسه را همگرا شدن گروه‌های آموزشی مرتبط دانست و گفت: در این دوره مدیریت، با توجه به اهداف دانشگاه ما به دنبال همگرا شدن و برداشتن مرزها و دیوارهای بین دانشکده‌ها هستیم که بتوانیم ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌ها با استفاده از پتانسیل یکدیگر به انجام پروژه‌های مبتنی بر نیاز جامعه بپردازیم. در گروه علوم آزمایشگاهی دانشکده پیراپزشکی 13 عضو هیات علمی با گرایش‌های مختلفی حضور دارند و از این تعداد 4 نفر متخصص میکروب‌شناسی هستند.
رئیس دانشکده در خصوص آزمایشگاه‌های دانشکده گفت: ما آزمایشگاه‌ها را موردتوجه ویژه قرار داده‌ایم. پتانسیل و ظرفیت خوبی در این آزمایشگاه‌ها وجود دارد که اگر صرفاً برای دانشجویان کارشناسی و باهدف آموزشی استفاده شود به‌گونه‌ای اتلاف منابع محسوب می‌شود؛ بنابراین با توجه به حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشکده‌های بهداشت و پزشکی می‌توان پروژه‌های مشترک آموزشی و پژوهشی تعریف کرد.
وی افزود: در دانشکده پیراپزشکی مرکز آزمون الکترونیک را راه‌اندازی و در نیمسال گذشته 33 درصد امتحانات را به‌صورت الکترونیک برگزار کردیم. با معرفی این ظرفیت به سایر دانشکده‌ها ، علاوه بر دانشکده پیراپزشکی امتحاناتی از دانشکده‌های پزشکی، بهداشت و طب ایرانی در این مرکز برگزار شد و به این شکل توانستیم تعامل و همکاری بین دانشکده‌ای داشته باشیم.
دکتر چنگیزی اظهار داشت: با انجام این تعاملات و همکاری‌ها می‌توان صرفه‌جویی‌های خوبی صورت پذیرد. با توجه به اینکه سال 97 سال ویژه‌ای ازلحاظ اقتصادی است، این صرفه‌جویی‌ها کمک شایانی به مدیریت هزینه‌ها خواهد کرد.
در ادامه دکتر عرفانی معاون دانشجویی و فرهنگی و عضو هیات علمی گروه علوم آزمایشگاهی به ارائه توضیحاتی از پتانسیل تجهیزات آزمایشگاه‌های دانشکده پیراپزشکی پرداخت.
در این جلسه همکاران سؤالات و ابهامات خود را در خصوص نحوه تعامل و همکاری و جزئیات آن مطرح کرده و بحث و تبادل‌نظر بین افراد صورت گرفت. همچنین تفاهم‌نامه همکاری بین افراد برای نظرسنجی قرائت شد.
در پایان افراد از آزمایشگاه‌ها بازدید کردند و از نزدیک با فضا و تجهیزات آشنا شدند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/07/15 0:54
0
0
با سلام ایده ی بسیارخوبی است. مدیریت منابع در دانشگاه واقعا نیاز به توجه ویژه دارد. امید است ادامه پیدا کند. با تشکر
کاربر مهمان
1397/07/11 19:55
0
0
با سلام برای ریاست محترم و همکار ان بزرگوار دانشکده ارزوی موفقیت دارم.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد