کد خبر: ٨٠٥٥٥/ ١٣:١١ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 227
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS
بازدید سرپرست هیات امنای صرفه جویی ارزی از پروژه ملی و ساخت مهدی کلینیک
بهره مندی دانشگاه علوم پزشكی تهران از پتانسیل های علمی پژوهشی وسیعی در حوزه پزشكی كشور
پروژه منحصر به فرد بیمارستان مهدی كلینیك با هدف ارائه خدمات درمانی در مجتمع بیمارستانی امام خمینی تهران در دست ساخت است که این پروژه عظیم گامی تأثیرگذار در حوزه سلامت كشور خواهد بود.

در ابتدای بازدید عصر چهارشنبه 11 مهرماه 97، دکتر غلامحسین فیروزفر، رییس هیات مدیره این پروژه ضمن گزارشی از اجرای بیمارستان 850 تختخوابی مهدی کلینیک، به نمای نهایی بیمارستان مهدی کلینیک، معرفی کامل پروژه، بخش های درمانی و واحدهای مستقر در بیمارستان، جدول تفکیک بخش ها، ظرفیت ها و سطح زیر بنا به تفکیک فاز اول و دوم، موافقت اصولی بیمارستان، جدول برآورد هزینه های ساخت پروژه (به تفکیک فاز اول و دوم)، تامین منابع مالی پروژه مهدی کلینیک و ... اشاره کرد.
سپس در ادامه دکتر حمید درفشی سرپرست هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، سرمایه گذاری در بخش درمان استان تهران را ضروری دانست و افزود: 40 درصد جمعیت کشور برای درمان به تهران مراجعه می کنند که برای حل این موضوع باید ساخت و تجهیز بیمارستان های جدید را در دستور کار قرار دهیم.
وی با بیان اینکه باید از تمام دست اندرکاران این پروژه تشکر کرد، گفت: امیداست این بیمارستان نیز مانند سایر مراکز، بتواند هم در خدمت رسانی به مردم و کسب رضایت مندی آن ها و هم در ارتقای دانش پزشکی کشور تاثیرگذار باشد.
دکتر درفشی ادامه داد: بیمارستان امام خمینی (ره) تنها برای مراجعه و خدمت رسانی به مردم پایتخت و حومه تهران نیست، بلکه این بیمارستان از گذشته دور، محل رجوع اکثر طبقات ضعیف از اقصی نقاط کشور است، بنابراین افتتاح هر پروژه ای در این مجموعه به معنای فراهم سازی آسایش برای تمام مردم کشور است.
سرپرست هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران،تاکید کرد: باید این تعهد را داشته باشیم که پروژه مهدی کلینیک را با شتاب بیشتری دنبال و مراحل تجهیز آن را به اتمام برسانیم.
پس از آن دکترعلی جعفریان، دکتر علی اعتمادیان، حسین شبیری، محمد حسین رضایی و آزاده چترروز از اعضای هیات مدیره پروژه مهدی کلینیک به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص منابع ملی اتمام پروژه پرداختند.
توضیح اینکه؛ اهداف پروژه مهدی کلینیک مشاركت موثر در دستیابی به اهداف كمی چشم انداز 20 ساله كشور و برنامه پنجم توسعه در ارائه خدمات سلامت و بخش بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران، مشاركت و زمینه سازی تحقق استانداردهای بهداشت و درمان كشور و ارتقای این استانداردها، تحقق آرمان خیرین و خدمات اجتماعی خاص فعالان اقتصادی در عالی ترین شكل ممكن و مشاركت در تحقق آموزش عالی پزشكی در جمهوری اسلامی ایران در رابطه با دانشگاه علوم پزشكی تهران است.
خبرنگار: الهام علی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/07/14 23:16
0
0
سلام. آفرین به مدیریت امور مالی دانشگاه که در این زمینه نیز پیشرو است.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد