کد خبر: ٨٠٥٦٠/ ١٤:١٦ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2822
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
با حضور معاون آموزشی دانشگاه؛ مشکلات اعضای هیئت‌علمی بیمارستان بهرامی بررسی شد
مشکلات اعضای هیئت‌علمی بیمارستان بهرامی با حضور معاون آموزشی دانشگاه، معاون امور هیات علمی دانشکده پزشکی و مدیر گروه اطفال دانشگاه موردبررسی قرار گرفت.

گالری عکس 
در حاشیه این نشست که روز چهارشنبه 11 مهرماه 97 در سالن آمفی‌تئاتر بیمارستان بهرامی برگزار شد، دکتر سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه در حاشیه این نشست گفت: با توجه به تصمیمات متخذه هیئت‌رئیسه دانشگاه در مورد بیمارستان بهرامی مبنی بر «توجه ویژه از سوی معاونت­های آموزشی، پژوهشی، دانشکده پزشکی و مدیر گروه اطفال دانشگاه به مشکلات اعضای هیئت‌علمی بیمارستان بهرامی خصوصاً در مسیر ارتقا»، امروز در خدمت تنی چند از مسئولان حوزه آموزش دانشگاه، مهمان بیمارستان بهرامی با حضور اعضای هیئت‌علمی، رییس و معاون آموزشی این بیمارستان بودیم.
معاون آموزشی دانشگاه افزود: هدف از این بازدید آشنایی و صحبت رودررو با اعضای هیئت‌علمی بیمارستان و شنیدن نقطه نظرات و دیدگاه‌ها در کنار بیان چالش‌ها و مشکلات آن‌ها بود و خیلی خوشحالم که هیئت‌علمی این بیمارستان تنها به ذکر مصیبت بسنده نکردند و پیشنهاد‌ها و راهکارهای عملی و بسیار مفیدی را ارائه دادند.
دکتر سهراب پور ادامه داد: قرار شد بعد از جلسه امروز  کمیته‌ پیگیری تشکیل شود و من خوش‌بین هستم که برخی از پیشنهاد‌هایی که از هیئت‌علمی دریافت کردیم را بتوانیم عملی کنیم.
معاون آموزشی دانشگاه بابیان اینکه سعی می‌کنیم هیئت‌علمی دانشگاه که در حیطه‌های مختلف فعالیت می‌کنند دغدغه و نگرانی ارتقا نداشته باشند افزود: نبودن مراکز تحقیقاتی فعال در بیمارستان بهرامی و رفت و آمد کم دستیاران تخصصی و فوق تخصصی به این بیمارستان و عدم برگزاری برنامه های دارای امتیاز ماده یک ارتقا در این بیمارستان از دلایل عنوان شده برای پر نشدن امتیازات ارتقای اعضای محترم هیات علمی بیمارستان بهرامی است که فکر می کنم در هماهنگی با دانشکده پزشکی و معاونت پژوهشی دانشگاه و همّت مسوولین بیمارستان بهرامی بتوان گام های خوبی در این مسیر برداشت.
دکتر سهراب پور در پایان با اشاره به اینکه در این جلسه پیشنهاد‌ها خوبی دریافت شد گفت: این پیشنهادها باید مورد بررسی علمی قرار گیرد و امید که بتوانیم در چارچوب اسناد بالادستی موارد قابل مداخله را بهبود بخشیم.
خبر: نسیم اخگر
عکس: جمشید ربیعی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/07/15 13:59
0
0
این انتظار پذیرفتنی نیست که بدون پژوهش منتظر ارتقا باشیم! باید برای رسیدن به ارتقا همانند سایر دانشکده ها تلاش کرد.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد