کد خبر: ٨٠٦٣٢/ ١٥:١٨ - دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1946
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
تقدیر از عملکرد شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه
فعالیت های شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان فعالیت های خلاقانه برتر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال 96 معرفی و از میرغنی سیدصومعه دبیر شورای انضباطی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، دکتر صرامی دبیر شورای مرکزی دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه ای از زحمات میرغنی سیدصومعه دبیر شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران تقدیر کرد.
در ارزیابی های صورت گرفته نسبت به عملکرد شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در سال 1396، فعالیت های خلاقانه شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی تهران با عنوان "تابلوهای اطلاع رسانی و کیوسک های خودکار با پیام های تبلیغاتی برای آشنایی با آیین نامه انضباطی و شیوه نامه اجرایی و نیز نظرسنجی از دانشجویان راجع به عملکرد شورای انضباطی و تهیه گزارش آماری" به عنوان فعالیت خلاقانه برتر در سال 96 برگزیده شد.
همچنین با دعوت دبیر شورای مرکزی انضباطی از سیدصومعه به منظور بهره مندی دبیران و کارشناسان محترم شورای انضباطی سایر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و تعمیم و ترویج فعالیت های مشابه در دانشگاه ها، قرار است دبیر شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با شرکت در همایش کشوری شورای انضباطی دانشجویان که در 29 و 30 مهر 97 در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار خواهد شد، به ارائه و تشریح فعالیت های ذکر شده بپردازد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/07/17 9:49
0
0
جناب آقای سید صومعه موفقیت جنابعالی را تبریک عرض می نمایم
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد