کد خبر: ٨٠٧٣٩/ ١٤:٥٠ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1408
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
به مناسبت روز جهانی بهداشت روان؛
نمایشگاه سلامت روان در دانشگاه برپا می شود
دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت هفته سلامت روان و با شعار تمرکز بر سلامت روان جوانان؛ در جهان در حال تغيير، نمایشگاهی در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاری مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان و مدیریت امور هنری و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت هفته جهانی سلامت روان، نمایشگاهی از روز یکشنبه 22 تا 27 مهر 97 در پردیس مرکزی دانشگاه تهران، روبروی دانشکده حقوق و علوم سیاسی برگزار می کند.
مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان با برپایی غرفه در این نمایشگاه اقداماتی از قبیل ارائه فیلم آموزشی، توزیع بروشورهایی مطابق با نامگذاری های روزهای هفته سلامت روان، برگزاری نشست پرسش و پاسخ دانشجویان با متخصصان مرکز، حضور همتایاران برای معرفی خدمات مرکز مشاوره و ... انجام خواهند داد.
همچنین، مدیریت امور هنری و فوق برنامه از انجمن های علمی و کانون های دانشجویی علاقمند به فعالیت در حوزه سلامت روان دعوت می کند در تاریخ های یاد شده در نمایشگاه حضور بهم رسانند و در صورت تمایل به همکاری و ارائه ایده های خود، به این مدیریت مراجعه کنند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد