کد خبر: ٨٠٧٦٠/ ١٣:٠٦ - پنج شنبه ١٩ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1445
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
برگزاری بازآموزی مدون استرابیسم ونوروافتالمولوژی در بیمارستان فارابی
گروه استرابیسم بیمارستان فارابی اقدام به برگزاری بازآموزی مدون در زمینه استرابیسم و نوروافتالمولوژی در این بیمارستان نمود.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، بازآموزی مدون استرابیسم و نوروافتالمولوژی روز پنجشنبه 19 مهر 97 با حضور جمعی از اساتید و متخصصان استرابیسم و نوروافتالمولوژی در تالار پروفسور شمس این بیمارستان برگزار گردید.
دکتر مسعود اقصائی فرد، فوق تخصص استرابیسم و نوروافتالمولوژی و عضو هیئت علمی گروه چشم پزشکی دانشگاه در آغاز این جلسه ضمن ابراز خشنودی از استقبال انجام شده از این برنامه، به تشریح اهداف این بازآموزی پرداخت و اظهار داشت: قرار است این برنامه در دو بخش برگزار شود. بخش اول علل دیپلوپی و دوبینی و روش های درمانی جراحی و غیر جراحی آن و بخش دوم نیز در رابطه با اپتیک نوروپاتی، تشخیص و درمان و تصویربرداری در این زمینه خواهد بود.
دیپلوپی و درمان غیرجراحی آن، درمان جراحی فلج زوج سه، چهار و شش اکتسابی و دیپلوپی بعد از درمان رادیواکتیو تومورها از موضوعاتی بود که سخنرانان در بخش اول برنامه مطرح نمودند.
در بخش دوم نیز به مباحثی همچون انواع اپتیک نوروپاتی و روش های درمانی و تصویربرداری در اپتیک نوروپاتی پرداخته شد.
خبر: قاضی میرسعید
عکس: امیدوار- قاضی میرسعید

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد