کد خبر: ٨٠٨٨٦/ ١١:٤١ - دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1255
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان
برگزاری سمینار دو روزه پرستاری شیمی درمانی در تالار امام خمینی(ره)
مدیریت امور پرستاری دانشگاه با همکاری واحد آموزش پرستاری مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، سومین دوره همایش کشوری پرستاری شیمی درمانی را برگزار کرد.

گالری عکس

این سمینار در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 17 و 18 مهر 97 در تالار امام خمینی(ره) برگزار شد و در آن سیصد و پنجاه تن از پرستاران سراسر کشور حضور داشتند.
دکتر ورعی مدیر امور پرستاری دانشگاه و دبیر علمی کنگره در این خصوص گفت: سومین دوره کنگره کشوری پرستاری شیمی درمانی طبق سال های گذشته با همکاری دفتر مدیریت امور پرستاری دانشگاه و واحد آموزش پرستاری مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) با هدف بازآموزی و آشنایی پرستاران شاغل در بخش های شیمی درمانی برگزار شد.
در این سمینار دو روزه جدیدترین مطالب علمی با محوریت پرستاری شیمی درمانی در حوزه اقتصاد سلامت در شیمی درمانی، ارزیابی بیمار شیمی درمانی، معرفی داروهای یدید شیمی درمانی،شیمی درمانی در بیماران متاستاتیک، مراقبت های بعد از شیمی درمانی، اورژانس های انکولوژی با محوریت شیمی درمانی، مراقبت های خاص در گروه های آ سیب پذیر(کودکان و سالمندان)، مراقبت تسکینی، کنترل درد، آموزش به بیمار، اصول حفاظت در بخش های شیمی درمانی توسط اساتید و مدرسین مطرح شد.
میربازغ کارشناس پرستاری مدیریت امور پرستاری دانشگاه در این خصوص گفت:  9 امتیاز آموزش مداوم کشوری به شرکت کنندگان در این کنگره تعلق می گیرد.
خبرنگار: باهو
عکاس: مرزبان

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد