کد خبر: ٨٠٩٥٦/ ١٦:٢١ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1413
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
مهلت ثبت نام در جشنواره سراسری دانشجوی نمونه کشوری تمدید شد
فرآیند ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری که از دهم مهر آغاز شده بود، به علت استقبال بالای دانشجویان تا 30 مهر 97 تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی، طبق اعلام دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری آخرین مهلت ثبت نام از 24 مهر 97 به 30 مهر ماه تغییر یافت.
تمامی مراحل ثبت نام و داوری جشنواره از طریق سامانه و به شکل الکترونیکی صورت می پذیرد و به شکل دیگری اسناد و مدارک دانشجویان مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.
ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری انجام می شود که داوری مرحله دانشگاهی از اوایل آبان 97 آغاز و به مدت دو هفته به طول می انجامد و در نهایت با معرفی برگزیدگان دانشگاهی به دبیرخانه مرکزی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، افراد برگزیده به مرحله کشوری راه می یابند.
توضیح اینکه، مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری در نیمه دوم بهمن 97 و در حضور رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران و یا معاون اول ایشان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد