کد خبر: ٨٠٩٨٠/ ٠٩:٠٥ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1045
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
برگزاری جلسه آموزشی کودک و محیط‌زیست در اسلامشهر
مراقبین سلامت پایگاه ضمیمه مرکز خدمات جامع سلامت شاتره جلسه آموزشی با عنوان کودک و محیط‌زیست را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، سارا حاصلی فرد، کارشناس مسئول واحد بهداشت مدارس گفت: متخصصین در حوزه محیط‌زیست بر پرورش نسل متعهد به محیط‌زیست با بهره‌گیری از آموزه‌های نوین تأکید می‌کنند و توسعه پایدار در آینده را منوط به توجه به این مهم می‌دانند.
وی با تأکید بر تأثیر سبک زندگی امروز بر ارتباط کودکان با طبیعت می‌توان گفت: کودکان امروز در جامعه ما محکوم‌به اسارت در فضای محدود آپارتمان‌ها هستند و این عامل بر روی ارتباط مؤثر کودکان با طبیعت تأثیر گذاشته و در آینده مشکل‌آفرین است.
حاصلی فرد ادامه داد: عدم توجه به آموزش‌های زیست‌محیطی به نسل جدید تبعات مخربی در آینده دارد و باعث می‌شود جوانان فردا که کودکان امروز هستند توجهی به مباحث زیست‌محیطی نداشته باشند و این عامل سبب بروز بسیاری از تخریب‌ها خواهد شد.
این کارشناس مسئول با بیان اینکه توسعه پایدار بدون توجه به مباحث زیست محیطی ممکن نخواهد بود گفت: در همین راستا مراقبین سلامت پایگاه سلامت شاتره جلسه آموزشی به همراه مسابقه نقاشی ویژه دانش آموزان با عنوان کودک شاد و محیط زیست در مدرسه رفیعی23 مهر 97 برگزار کرد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد