کد خبر: ٨٠٩٩٥/ ١٣:١٠ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1084
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پرستاری مامایی
آغاز دور دوم نشست های صمیمانه رئیس دانشکده پرستاری و مامایی با کارکنان
در اولین جلسه از دور دوم نشست های صمیمانه رئیس دانشکده با کارکنان؛ رئیس و مدیر دفتر ریاست روز چهارشنبه 25 مهرماه با کارکنان خدمات و تاسیسات دیدار کردند.

گالری عکس 
به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی؛ دکتر علیرضا نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده از آغاز دور دوم نشست های صمیمانه با کارکنان خبر داد و از انجام به موقع برنامه برای برگزاری نشست ها در دوره های 6 ماهه ابراز خرسندی کرد. 
وی در ابتدا گزارش کوتاهی از تغییرات و انتصابات روی داده در حوزه اداری و مالی ارائه داد و خواستار طرح مشکلات مطرح شده در جلسات گذشته و گزارش اقدامات صورت گرفته شد.
دکتر نیکبخت در ادامه کمبود نیروی خدمات به دلیل جایگزین نشدن افراد بازنشسته یا خارج شده از سیستم، افزایش بار کاری نیروهای موجود، Rotation نیروها، جابجایی های گسترده وسائل در دانشکده، مشخص نبودن معیارها و فرایند انتخاب کارگر نمونه، عدم هماهنگی در مدیریت خدمات، استفاده از نیروهای تاسیسات در امر خدمات، عدم تعامل و همکاری بین نیروهای تاسیسات و سایر کارکنان، عدم تهیه لباس کار برای کارکنان و یا ندادن حواله یا مبلغ لباس، نامناسب بودن لباس، عقب افتادن کارانه سه ماه پائیز، مشکل اضافه کار نیروهای شرکتی، شفاف نبودن نحوه محاسبه اضافه کار، عدم تناسب میان اضافه کار با حجم کار، جدا نبودن آبدارچی ها از نظافت چی ها که موجب عدم رعایت بهداشت می شود، مشکل در گرفتن مرخصی ها و پاس ساعتی به دلیل کمبود نیرو و مشخص نبودن مسئول اصلی واحد، کم بودن مبلغ هدیه روز کارگر، عدم برگزاری جشن روز کارگر، محاسبه نشدن کار در روزهای تعطیل، کم شدن انگیزه کارکنان، کمبود ایمنی برای کارکنان تاسیسات، دادن وعده های عمل نشده به کارکنان را به عنوان موارد مطرح شده در دیدار قبلی اش با کارکنان خدمات و تاسیسات برشمرد و ضمن مروری بر اقدامات انجام شده در جهت رفع مسائل مطرح شده در جلسه قبلی بر تداوم پیگیری خود تا رسیدن به نتیجه خبر داد.
در این جلسه نیز محاسبه نشدن ساعت اضافه‌کاری صبح برای نیروهای خدمات، تعیین نشدن کارگر نمونه، در دسترس نبودن وسایل و تجهیزات موردنیاز به میزان کافی، کیفیت پایین تجهیزات، عدم صدور کارت برای ورود و خروج کارکنان شرکتی، جانمایی انبار جدید، جابجایی‌های عمده در سازمان و عدم احتساب تعطیل کاری به‌عنوان مشکلات و چالش‌های موجود از سوی کارکنان خدمات و تأسیسات مطرح شد.
در پایان رئیس دانشکده ضمن تأکید بر پیگیری و حل مشکلات موجود از برگزاری جلسه با حضور مسئولین اداری و مالی برای پاسخ گوئی به مشکلات و مسائل در آینده نزدیک خبر داد.
خبرنگار: شیما سادات عطری
عکس: حسین اکبریان 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد