کد خبر: ٨٠٩٩٦/ ١٣:٠٩ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 867
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده طب ایرانی
حضور انجمن تاریخ داروسازی در نمایشگاه هفته سلامت روان
بازدیدکنندگان نمایشگاه با مبحث سلامت روان از دیدگاه طب ایرانی آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی، به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت روان و همزمان با برگزاری نمایشگاه سلامت روان در پردیس مرکزی دانشگاه تهران، غرفه انجمن ایرانی تاریخ داروسازی به مدت سه روز در این نمایشگاه برپا شد.
در این غرفه با رویکرد سلامت روان از دیدگاه طب ایرانی، مفردات طب ایرانی در حوزه مفرّحات معرفی شد. معرفی مقالات حوزه سلامت روان از دیدگاه طب ایرانی، ارائه مشاوره در حوزه مفردات، معرفی کتب داروسازی طب ایرانی و مفردات در قالب کافه کتاب، معرفی فعالیتهای انجمن تاریخ داروسازی و عضوگیری انجمن، و پذیرایی با دم نوش های آرامش بخش از دیگر برنامه های این غرفه بود که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.
توضیح اینکه شاخه ایرانی انجمن جهانی تاریخ داروسازی، از اردیبهشت ماه 97 به ریاست دکتر آرمان زرگران در گروه تاریخ پزشکی دانشکده طب ایرانی، آغاز به فعالیت کرده است. برگزاری کارگاه خوانش متون عربی و کارگاه مقاله نویسی از دیگر فعالیت های این انجمن از زمان تأسیس تاکنون بوده است.

خبرنگار:خاطره فهیمی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد