کد خبر: ٨١٠٢٠/ ٠٩:٣١ - پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1688
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان
برگزاری کنفرانس مورتالیته و موربیدیته (M&M conference)نوزادان در مرکز طبی کودکان
برگزاری کنفرانس مورتالیته و موربیدیته (M&M conference)نوزادان در مرکز طبی کودکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز طبی کودکان،جلسه کنفرانس مورتالیته و موربیدیته   (M&M conference)  نوزادان روز سه شنبه 24 مهرماه 1397 با حضور اعضای هیئت علمی،دستیاران فوق تخصصی بخش های نوزادان و جراحی کودکان، سرپرستار و پرستاران NICU ، نماینده های گروه های پاتولوژی، رادیولوژی، حاکمیت بالینی و ایمنی بیمار در سالن امید برگزار شد. 
در ابتدا اهداف جلسه توسط دکتر کدیور رئیس بخش نوزادان مطرح و از حضور حاضرین و هماهنگی دکتر سعیدی قدردانی شد. سپس دو نوزاد کاندید جراحی توسط دکتر مداح و دکتر حکیم الهی، دستیاران فوق تخصصی سال اول نوزادان معرفی و راهنمای بالینی و مسائل مهم قابل توجه قبل و بعد از عمل ارائه شد. در ادامه نکات خاص این بیماران توسط پرستاران و سرپرستار بخش گزارش شد و دکتر سنگسری و دکتر سعیدی توضیحات تکمیلی را ارائه کردند. نکات مرتبط به ارزیابی و پیگیری توسط دکتر اشجعی توضیح داده شد. دکتر صفوی موارد مربوط به گزارش پاتولوژی یکی از این بیماران را مطرح کرد. تقی زاده مسائل مرتبط با مرور پرونده های این دو بیمار را شرح داد. امکان پیگیری در خصوص موارد مطرح شده از جنبه اجرایی، تهیه و ارائه راهنمای بالینی از موارد تصمیم گیری ها در این جلسه بود.

خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#