کد خبر: ٨١٠٤٧/ ٠٧:٤٧ - جمعه ٢٧ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1182
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان
آغاز به کار شانزدهمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی پرستاری کودکان در مرکز طبی کودکان
شانزدهمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی پرستاری کودکان، در مرکز طبی کودکان آغاز به کار کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، شانزدهمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی پرستاری کودکان پنجشنبه 26 مهر ماه 1397 در سالن دکتر قریب مرکز طبی کودکان آغاز به کار کرد. در این برنامه پس از برگزاری مراسم افتتاحیه و خوش آمدگویی، پانل اخلاق و مراقبت با اطمینان به طبیعت با مسئولیت دکتر اکرم سادات حسینی برگزار شد.
دکتر صدوقی اصل، دکتر جمال الدین بیگ جانی و دکتر علیرضا نیکبخت نصرآبادی اعضای پانل بودند. در ادامه پانل پرستاری کودکان و چالش های آن با مسئولیت دکتر شکوه ورعی آغاز شد. دکتر نمازی شبستری، دکتر شکوه ورعی و دکتر اکرم سادات حسینی و تهمینه ناجی اعضای این پانل بودند. پیشنهاداتی توسط ناجی در خصوص چالش های پرستاری کودکان ارائه شد.
 پانل New Approaches to care in PICU توسط Frank Molloy ارائه شد. اهمیت رابطه مراقبت از رشد مغز نوزادان به خصوص نوزادان نارس با مراقبت خانواده محور در بخش مراقبت ویژه نوزادان NIDCAP با مسئولیت زهرا گودرزی آغاز شد. پانل با پرسش و پاسخ به پایان رسید.

خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد