کد خبر: ٨١٠٨٦/ ١٢:٤٠ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2185
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
به مناسبت روز جهانی آمار و روز ملی آمار و برنامه‌ریزی
مراسم قدردانی از مسئولان و کارشناسان آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار شد
به مناسبت بیستم اکتبر، روز جهانی آمار و همچنین اول آبان روز ملی آمار و برنامه‌ریزی در تقویم رسمی ایران در مراسمی از مسئولان و کارشناسان آمار دانشگاه تجلیل شد.

گالری عکس
مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه این مراسم را روز شنبه 28 مهر 97 با حضور دکتر تارا رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، دکتر فتوحی رئیس دبیرخانه تحقیق و توسعه سیاست‌های دانشگاه در نظام سلامت و دکتر مرعشی، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه در سالن G6 ستاد مرکزی دانشگاه برگزار و از خدمات کارشناسان این حوزه قدردانی کرد.
دکتر زرین آرا معاون بخش آمار مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تهران در حاشیه این مراسم گفت: 28 مهرماه روز جهانی آمار مصادف با 20 اکتبر با شعار اطلاعات بهتر، تصمیم‌گیری بهتر نام‌گذاری شده که به همین مناسبت از همکاران واحدهای مختلف دانشگاه که در این بخش فعالیت می‌کنند دعوت‌ کردیم.
دکتر زرین آرا، هدف از برگزاری این نشست را قدردانی از زحمات همکاران این حوزه و آشنایی رودررو با همکاران انتقال تجربه و حمایت از فعالیت‌ها و شنیدن نظرات آنان دانست و افزود: در این نشست اعلام شد چنانچه همکاران پروژه و یا ایده جدیدی درزمینه کار آماری خوددارند آن را با این مدیریت در میان بگذارند تا برای به ثمررساندن آن پیگیری شود.
در این نشست حاضرین به بیان نظرات و پیشنهاد‌ها خود پرداختند و در پایان با هدیه و اهدای شاخه گل از زحمات آنان قدردانی شد.
خبر: نسیم اخگر
عکس: جمشید ربیعیانتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#