کد خبر: ٨١١١٣/ ٠٨:٢٧ - يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 932
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
سخنرانی کارشناس مسئول سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در مانور زلزله
کارشناس مسئول سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر اهمیت فراگیری مهارت‌های زندگی اعم از مهارت‌های مدیریت استرس، کنترل خشم، حل مسئله و ... را برای دانش‌آموزان در کنترل شرایط بحرانی بسیار ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این مانور زلزله در دبیرستان ادب واقع در منطقه موسی‌آباد با حضور نمایندگان آموزش‌وپرورش، اورژانس، آتش‌نشانی، هلال‌احمر و شبکه بهداشت و درمان، سه‌شنبه 24 مهر 97 انجام شد.
پس از انجام مانور در این مدرسه دکتر مرجان فتحی، کارشناس مسئول واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد شبکه در سخنرانی خود وقوع بحران‌ها و بلایا را امری طبیعی قلمداد کرده و وقوع آنها را به‌عنوان پدیده‌ای خارج از کنترل انسان‌ها دانست.
وی بر مداخلات روانی اجتماعی در بحران به‌عنوان بخش مهمی از مدیریت بحران تأکید و آن را اهرمی در کنترل بهتر وضعیت موجود معرفی کرد.
دکتر فتحی در ادامه از حضور کارشناسان سلامت روان و رفتار در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان خبر داده و همگان را به دریافت خدمات مشاوره‌های آموزشی رایگان از آنها تشویق کرد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#