کد خبر: ٨١١٤٥/ ١٤:٣٦ - يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2163
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
پیام تبریک مدیر تربیت بدنی دانشگاه به مناسبت هفته تربیت بدنی
دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه در پیامی به مناسبت هفته تربیت بدنی، بر نقش تحرک و فعالیت بدنی در جامعه پزشکی کشور تاکید و لزوم برنامه ریزی برای بهبود شیوه زندگی آنان را یادآوری کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی، در متن این پیام آمده است:
تن زنده والا به ورزندگی است
که ورزندگی مایه ی زندگی است
به ورزش گرای و سرافراز باش
که فرجام سستی سرافکندگی است

ورزش به عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی نه‌ تنها یک روز، بلکه تمام‌ روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار می‌دهد. ورزش موجب ارتقای سطح سلامت‌ جسمی و روانی است و از طريق فعاليت هاي ورزشي، فرهنگ ورزش در بين جامعه دانشگاهي توسعه و گسترش می یابد.
اینجانب از صمیم قلب این هفته را که مزین به نام تربیت‌بدنی و ورزش شده است به جامعه علوم پزشکی کشور، پیشکسوتان، قهرمانان، ورزشکاران و ورزش دوستان، مربیان و داوران و تمامی تلاشگران عرصه ورزش در حوزه‌های مختلف تبریک می گویم و با شعار 'ورزش درمان است' از تلاش‌های همکاران خدوم در مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران که نقش مهمی در نهادینه کردن ورزش در جامعه پزشکی کشور ایفا می کنند، تقدیر و تشکر می کنم.
با حمایت های مجدانه و بی شائبه دکتر حلب چی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، شاهد روند رو به رشد ورزش دانشگاه بودیم و امید است با حمایت های مستمر دکتر کریمی رئیس دانشگاه و همچنین مدیران ارشد دانشگاه و واحدها بتوانیم بیش از پیش قدم های موثری در جهت ارتقا ورزش دانشگاه برداریم.
امیدواریم با یاری خدا بتوانیم در همه ایام سال با استفاده از همه منابع و امکاناتی که داریم، خدمتگزاران خوبی برای دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران باشیم و بیش از پیش باعث رشد و گسترش ورزش همگانی و ایجاد شور و نشاط در جامعه شویم.
از همه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران دعوت می کنم با حضور در فضاهای ورزشی دانشگاه، به ارتقای سلامتی خود و خانواده محترمشان توجه ویژه داشته باشند.
دکتر محمدحسین پورغریب
مدیر تربیت بدنی دانشگاه

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#