کد خبر: ٨١١٨٣/ ١٣:٠٩ - دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 993
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
تقدیر معاون غذا و دارو دانشگاه از کارشناسان اداره نظارت بر مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی
به مناسبت هفته جهانی غذا، دکتر منان حاجی محمودی، از مدیر و کارشناسان اداره نظارت بر مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، به مناسبت هفته جهانی غذا، معاون غذا و دارو تهران با اهدا تقدیرنامه از تلاشهای صادقانه مدیر و کارشناسان اداره نظارت بر مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو در عرصه ارتقای کیفیت مواد غذایی و بهداشتی جامعه تقدیر و تشکرکرد.

متن تقدیرنامه به شرح ذیل است:
گردونۀ همیشه پویندۀ زمان، مستمر و پرشتاب در حرکت است و در این تلاش و تکاپو سعادتمند کسی است که بر صحیفه وجودش نقش ابدی ایمان به حق و خدمتگزاری به بندگان خدا را به سینه دارد.
لذا بر اساس کلام شریفه: «منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق»
برخود فرض می داند که در آستانه روز جهانی غذا از تلاشهای صادقانه شما در عرصه ارتقاء کیفیت مواد غذایی و بهداشتی جامعه تقدیر و تشکر بعمل آورد.
امیدوارم در پرتو عنایات خداوند متعال و در سایه الطاف حضرت ولیعصر (عج) و خدمت به مردم شریف ایران موفق و مؤید باشید. سلامتی، بهروزی و سربلندی روزافزون شما را از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم.
دکتر منان حاجی محمودی
معاون غذا و دارو

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#