کد خبر: ٨١١٩٣/ ١٤:٣٢ - دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1138
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان
برنامه های هفته سلامت زنان در مرکز آموزشی درمانی ضیائیان اجرا شد
برنامه های این هفته با محوریت حرکت برای سلامت زنان در مرکز آموزشی درمانی ضیائیان و همکاری شهرداری منطقه 17 برگزار شد.

پویش هفته ملی «سلامت بانوان ایران» همه‌ساله در هفته پایانی مهرماه باهدف اطلاع‌رسانی و حساس سازی گروه‌های مختلف جامعه در خصوص اولویت‌های سلامت زنان به‌عنوان نیمی از جمعیت کشور، برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، در همین راستا هم‌زمان با شروع هفته ملی سلامت بانوان ایرانی روز دوشنبه 23 مهر 97 به همت مرکز آموزشی درمانی ضیائیان و با هماهنگی سوپروایزر آموزش سلامت اقداماتی در این زمینه انجام شد.
·در تاریخ 97/7/23 کنفرانس هفتگی با موضوع برست کانسر توسط گروه تخصصی زنان برای اعضای هیئت‌علمی، دستیاران، کارورزان و کار آموزان پزشکی که تعداد آن‌ها به 65 تن می‌رسید انجام شد.
در همین راستا و در همین تاریخ کلاس آموزشی با موضوع سلامت روان توسط گروه روانشناسی بیمارستان برای زنان خانه‌دار و فعال در خانه سلامت وابسته به شهرداری منطقه 17 برگزار شد.
· در تاریخ 25 و 30 مهر کارگاه مهارت‌های زندگی برای کارکنان برگزار شد.
· غربالگری برست کنسر توسط روهنده ماما و مسئول زایشگاه بیمارستان در خانه سلامت شهرداری منطقه 17 انجام و ارجاع موارد مشکوک به پزشک جراح بیمارستان دکتر جهانگیری ازجمله اقداماتی بود که در تاریخ 25 و 28 مهر 97 انجام شد.
ارزیابی شاخص توده بدنی و مشاوره غذایی توسط عابدی کارشناس ارشد تغذیه بیمارستان در تاریخ 97/07/29 در کلاس 2 ساختمان آموزش برگزار شد.

 خبر و عکس: مهدی صدفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#