کد خبر: ٨١٢١٨/ ٠٩:٣٢ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1029
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
پایش عملکرد مالی و بودجه ای عامل ارتقای نقاط ضعف به نقاط قوت در سازمان است
بازدید تیم پایش وزارت بهداشت از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) 
مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) ؛ دقت در درمان، خرد در آموزش، صبور در پژوهش' 80 سال بر فراز قله های افتخار دانش پزشکی کشور'
تیم ارزیاب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور پایش عملکرد مالی و بودجه ای دانشگاه در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بازدید کردند.

گالری عکس
در ابتدای این بازدید دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)ضمن بیان خیرمقدم به تیم پایش به بیان معرفی کامل این مجمتع پرداخت و اظهار داشت: این بیمارستان با توجه به تعداد و نوع مراجعات از ویژگی های خاصی برخوردار است و از یکی مراکز بزرگ خدمات درمانی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران است، که روزانه به بیش از ده هزار نفر مراجعه کننده خدمات درمانی ارائه می دهد.
دکتر صادق نیت ارزیابی های بین دانشگاهی را مثمر ثمر دانست و افزود: این نوع ارزیابی ها سبب پیشرفت، ایجاد حس رقابت و سبب بروز ایده های نو برای اداره سازمان محسوب می شود و این یک واقعیتی است که ما به کمک افکار جمعی و ایده های تیم های ارزیابی که از بیرون به درون سازمان می نگرند می توانیم  سبب پیشرفت و ارتقای محل کار خود شویم و من حضور تیم کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به این مجتمع را به فال نیک می گیرم.
در ادامه دکتر رامین رحیم نیا مدیر برنامه ریزی منابع مالی، بودجه و پویش عملکرد دانشگاه، مجتمع بیمارستانی امام (ره) را موجود منحصر به فرد عنوان کرد و یادآور شد: هر فعالیتی که در دانشگاه اتفاق می افتد در این مجمتع متمرکز است چرا که خود به تنهایی یک دانشگاه تیپ دوم محسویب می شود. 
سپس دکتر علی اشرفی، سرپرست تیم بازدیدکننده' پایش'، ضمن قدردانی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان امام خمینی (ره)؛ گفت: هدف ما از حضور در این بیمارستان انتقال و تبادل تجربه است تا ان شاءالله در این خصوص هم افزایی صورت گیرد. 
وی یادآور شد: قطعاً از انتقال تجربیات مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی تهران برای بهبود فرآیندهای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بهره خواهیم گرفت چرا که وظیفه ما مرتفع کردن نواقص است.
توضیح اینکه؛ تیم ارزیاب بعد از اتمام جلسه از واحدهای حسابداری، انفورماتیک، درآمد و ترخیص بازدید کردند و بعد از بازدید های به عمل آمده، با تشکیل یک جلسه جمع بندی در سالن شورای ریاست مجتمع به بیان کاستی ها، راه حل ها و ایده های خود پرداختند.
خبرنگار: الهام علی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#