کد خبر: ٨١٢٤٦/ ١٢:١٥ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1333
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
انتصاب دکتر عادل یزدانخواه به سمت رئیس درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی و کلینک های ویژه بیمارستان سینا
رئیس بیمارستان سینا دکتر عادل یزدانخواه را به سمت رئیس درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی وکلینیک های ویژه بیمارستان سینا منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با ارسال ابلاغی دکتر عادل یزدانخواه را به عنوان رئیس درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی و کلینیک های ویژه این مرکز منصوب کرد. متن تقدیر به شرح زیر است.

بسمه تعالی

جناب آقاي دکتر عادل یزدانخواه
عضو محترم هیأت علمی

سلام علیکم؛

     احتراماً، نظر به سوابق ارزنده علمی و علاقه مندی جنابعالی در پیش برد سطح ارائه هرچه بهتر خدمت به همنوعان مراجعه کننده به این مرکز و با تقدیر از زحمات جناب آقای دکتر اخوت و جناب آقای دکتر کرمانپور در زمان تصدی مسئولیت در درمانگاه های بیمارستان به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان رئیس درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا و  کلینیک ویژه منصوب می گردید، تا با همکاری با اعضاء محترم هیأت علمی، دستیاران و سایر پرسنل شاهد ارتقاء سطح خدمت رسانی در درمانگاههای بیمارستان باشیم. توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.

دکتر محمد طالب پور
رئیس بیمارستان سینا

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#