کد خبر: ٨١٢٤٩/ ١٢:٣٧ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1164
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
تشریح برنامه های هفته پیشگیری از مسمومیت ها در معاونت غذا و دارو
برنامه های هفته پیشگیری از مسمومیت ها با شعار «با افزایش آگاهی، مانع مسمومیت دارویی شویم» در معاونت غذا و دارو اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی غذا و دارو تهران؛ دکتر نجاریان مشاور اجرایی و مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران به تشریح برنامه‌های هفته پیشگیری از مسمومیت ها در معاونت غذا و دارو تهران پرداخت و گفت: با توجه به شعار امسال هفته پیشگیری از مسمومیت ها که عبارت است از "با افزایش آگاهی، مانع مسمومیت دارویی شویم" این معاونت در نظر دارد برنامه‌هایی را باهدف حساس سازی گروه های مختلف جامعه برگزار نماید.
وی عناوین برنامه‌های در دست اقدام معاونت غذا و دارو در هفته پیشگیری از مسمومیت ها را شامل پیام دکتر کارگر مسئول واحد تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو، استقرار غرفه در لابی معاونت غذا و دارو، زیرگذر مترو چهاراه ولیعصر و بیمارستان مرکز طبی کودکان، آموزش در مدارس و سرای محله وصال، درج پیام در سربرگ نامه‌های اداری و ارسال پیامک با محوریت شعار هفته پیشگیری از مسمومیت ها به همکاران اعلام کرد.
دکتر نجاریان افزود: زمان شروع برنامه‌های هفته پیشگیری از مسمومیت ها از یکم الی هفتم آبان ماه می باشد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد