کد خبر: ٨١٦٠٧/ ١٢:٥٦ - يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2458
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر سید اسداله موسوی به‌عنوان رئیس مرکز تحقیقات هماتولوژی، انکولوژی و پیوند مغز استخوان
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در حکمی دکتر سید اسداله موسوی را به‌عنوان رئیس مرکز تحقیقات هماتولوژی، انکولوژی و پیوند مغز استخوان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر سید اسداله موسوی
دانشیار محترم دانشگاه

با سلام و احترام
 با عنایت به تخصص، تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان رئیس مرکز تحقیقات هماتولوژی، انکولوژی و پیوند مغز استخوان منصوب می‌گردید. انتظار می‌رود با تعامل سازنده با سایر مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور و بهره‌مندی از توان پژوهشگران موفق آن حوزه و جلب همکاری اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه علاوه بر تدبیر امور نسبت به برنامه‌ریزی جهت امور زیر تا حصول نتیجه، اهتمام ویژه مبذول فرمایید:
•    عملیاتی نمودن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم متناسب با مأموریت‌های آن مرکز تحقیقات
•    برنامه‌ریزی با هدف حمایت بیشتر از پژوهش‌های محصول محور، کاربردی و با هدف حل مسائل حوزه سلامت کشور
•    ارتقاء جایگاه پژوهش‌های مرکز تحقیقات در سطح بین‌الملل
 امید می‌رود مرکز تحقیقات هماتولوژی، انکولوژی و پیوند مغز استخوان با به کارگرفتن تمام توان و ظرفیت، به حرکت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعیین شده ادامه دهد. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه

همچنین دكتر شهریار نفیسی، رئيس دانشكده پزشکی در ابلاغی دکتر سید اسدالله موسوی را به‌عنوان رئيس بخش هماتولوژی، آنکولوژی و پیوند سلول‌های بنیادی خون‌ساز بیمارستان شریعتی منصوب کرد.

در متن این ابلاغ آمده است:
جناب آقای دکتر سید اسدالله موسوی
دانشیار محترم بیمارستان شریعتی
با سلام
 بدون ترديد، بخش‌های آموزشی واحدهای پایه‌ای هستند که می‌توانند در ارتقاء جنبه‌های مختلف آموزشی بالينی در دانشگاه نقش محوری را ايفاء نمايند. لذا با عنايت به علاقه، تجربه و توانمندی‌های حضرتعالي و پيشنهاد رئيس محترم بیمارستان، به‌موجب اين حکم به مدت 2 سال به‌عنوان رئيس بخش هماتولوژی، آنکولوژی و پیوند سلول‌های بنیادی خون‌ساز بیمارستان شریعتی منصوب می‌شويد.
 انتظار می‌رود زمینه‌های لازم جهت نظارت کامل بر فعالیت‌های درمانی بخش پیوند مغز و استخوان- اورژانس خون و آنکولوژی، درمانگاه و بخش شیمی‌درمانی و نظارت بر آموزش دانشجویی، کارآموزی، کارورزی، دستیاری و تربیت فلوشیپ را فراهم و تعامل مثبت و سازنده با ریاست محترم بیمارستان و مدیر محترم گروه داخلی در این خصوص داشته باشید. سلامت و توفيق روزافزون جنابعالی را از درگاه خداوند بزرگ خواستارم.
دكتر شهریار نفیسی
رئيس دانشكده پزشکیانتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/08/14 10:48
0
0
صمیمانه این انتصاب شایسته را حضور استاد عزیز جناب آقای دکتر موسوی تبریک عرض می نمایم و امیدوارم با مدیریت شایسته این استاد و تلاش وصف ناپذیر همکاران ساعی BMT روز به روز کیفیت خدمات به بیماران ارتقا یابد. یک خدا قوت هم به استاد بی بدیل جناب استاد قوام زاده عزیز- ان شاله که همیشه سالم و در پناه حق باشند. علیزاده- پیراپزشکی
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد