کد خبر: ٨١٦٣٨/ ١١:٠٤ - دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 763
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی, گروه خبری RSS
بررسی گزارش نهایی دانشکده دندانپزشکی به انجمن آموزش دندان‌پزشکی اروپا
دکتر رکن: برنامه ADEE آغازی برای معرفی دانشکده دندانپزشکی در انجمن آموزش دندان‌پزشکی اروپاست
در جلسه هیئت‌رئیسه دانشکده دندانپزشکی گزارش نهایی دانشکده به ADEE و نحوه شفاف‌سازی شاخص‌های H-index اعضای هیئت‌علمی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، در این جلسه که روز یکشنبه سیزده آبان ۹۷برگزار شد، دکتر رکن، رئیس دانشکده ضمن قدردانی از اعضای کمیته ADEE دانشکده تأکید کرد: این برنامه آغازی برای معرفی دانشکده در انجمن آموزش دندان‌پزشکی اروپا و ادامه این پروژه طی سال‌های آینده از برنامه‌های اصلی دانشکده است.
در ادامه دکتر شکیب، معاون بین‌الملل دانشکده اقدامات صورت گرفته در این کمیته را تشریح و برخی ابهامات در نحوه نگارش این گزارش را برای تصمیم‌گیری نهایی مطرح کرد.
سپس تمام اعضای هیئت‌رئیسه دیدگاه‌های خود را برای اصلاح و بهبود این گزارش بیان کردند.
پس از پایان ارائه گزارش ADEE دکتر علی خاصی، معاون پژوهشی دانشکده اقدامات صورت گرفته برای شفاف‌سازی نحوه تعیین H-index اعضای هیئت‌علمی دانشکده را ارائه کرد.
دکتر رکن همچنین ضمن قدردانی از این اقدامات بر لزوم بهره‌مندی اساتید فعال در حوزه پژوهش از فرصت‌ها و امکانات بیشتر در این حوزه برای ارتقای موقعیت پژوهشی دانشکده تأکید کرد.
خبر و عکس: حمیده ایزدی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد