کد خبر: ٨١٦٩٤/ ١١:٤٩ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 655
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده بهداشت, گروه خبری RSS
برگزاری سومین کارگاه حیات طیبه در دانشکده بهداشت
مهمترین مساله ای در تربیت فرزندان دیده شدن آن ها از طرف والدین (اهمیت دادن به فرزندان) است.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، 14 آبان 97، به همت مرکز بسیج جامعه پزشکی اساتید و کارکنان دانشگاه و واحد خواهران دانشکده بهداشت و پیراپزشکی سومین جلسه کارگاه حیات طیبه در سالن شورای دانشکده بهداشت برگزار شد.
این کارگاه با محوریت فرزندپروری تشکیل شد.
مدرس کارگاه، مینایی پور تفاوت مهارت و استعداد را از نظر تخصصی توضیح داد و گفت: در جامعه ما این دو کلمه جایگزین هم شده است. در حالی که افراد مستعد صد درصد ماهر نیستند و نباید فرزندان خود را در مواردی که استعداد در آن زمینه ندارند مجبور به پیدا کردن مهارت کنند. چرا که این امر باعث عدم موفقیت در آن ها خواهد شد.
در ادامه با گروه بندی سنی فرزندان به سه گروه 1تا 7 سال، 7 تا 14 سال و 14 تا 21 سال، به نیازهای فرزندان در این 3 گروه اشاره کرد و گفت: والدین باید در این سه مقطع به نکات ویژه توجه کرده تا در زندگی آینده دچار مشکل نشوند.
همچنین به مساله نقش بازی در سنین مختلف و ارتباط آن با مسئولیت پذیری و متعهد شدن فرزندان در سنین بزرگسالی اشاره کرد و اظهار داشت: مهمترین مساله ای که در تربیت فرزندان مد نظر است دیده شدن فرزندان از طرف والدین (اهمیت دادن به کارهای فرزندان) است.
توضیح اینکه این دوره کارگاه پنج جلسه بوده که تا بحال سه دوره آن با حضور خواهران بسیجی دانشکده های دانشگاه برگزار شده است.  

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#