کد خبر: ٨١٧١٩/ ١٤:٢٠ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 488
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
استقرار غرفه 'اصیل بخریم' معاونت غذا و دارو در همایش پدافند غیر عامل دبیرستان فرهنگ
غرفه 'اصیل بخریم' معاونت غذا و دارو دانشگاه با هدف ارتقای آگاهی دانش آموزان در خصوص برچسپ اصالت کالا و با محوریت تشخیص اقلام سلامت محور اصیل و تقلبی (قاچاق) در همایش پدافند غیر عامل دبیرستان هیئت امنایی پسرانه فرهنگ برپا شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو پدافند غیر عامل به مجموعه اقدامات غیر مسلحانه ای که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت های ضروری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدها و اقدامات نظامی دشمن می گردد؛ گفته می شود.
همچنین غرفه معاونت غذا و دارو تهران با هدف ارتقای آگاهی دانش آموزان در خصوص معرفی برچسپ اصالت کالا با محوریت تشخیص اقلام سلامت محور اصیل و تقلبی (قاچاق) از یکدیگر و نمایش آثار هنری هنرمندان کشور در زمینه گرافیک، اینفو میشن و  کاریکاتور در همایش پدافند غیر عامل دبیرستان هیئت امنایی پسرانه فرهنگ  با حضور سعید ربوشه مدیر آموزش و پرورش منطقه 7 شهر تهران، دکتر ابوالفضل نجاریان مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو، سرهنگ محمدی فرماندهی ناحیه شهید مطهری، حاج آقا اعلایی نماینده ولی فقیه ناحیه شهید مطهری، سرگرد جوانبخت بازرسی ناحیه شهید مطهری و آقاگلی مدیر دبیرستان هیئت امنایی پسرانه فرهنگ صبح روز سه شنبه 15 آبان 97 برپا شد.
دانش آموزان با حضور در این غرفه نحوه کار با سامانه استعلام کالا را توسط کارشناس حاضر در این غرفه با استفاده از تبلت آموزش دیدند.
کارشناسان حاضر در این غرفه ضمن آموزش برچسب اصالت کالا به دانش آموزان، شماره تلفن ثبت شکایات '1490' و شماره پیامک استعلام محصولات سلامت محور '20008822' را در اختیار آنها قرار دادند تا چنانچه شکایت و استعلام در این زمینه دارند از آن شماره تلفن ها استفاده کنند.
توضیح اینکه بروشور هایی با عنوان سلامت و ایمنی کالاهای سلامت محور وارداتی و نظام ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت فرآورده های سلامت محور  'ttac' بین دانش آموزان توزیع شد.انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد