کد خبر: ٨١٧٢٠/ ١٤:٢٢ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 459
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
پانزدهمین جلسه کمیسیون فنی و قانونی در معاونت غذا و دارو
جلسه‌ای باهدف بررسی صدور پروانه ساخت، صدور پروانه مسئول فنی و ابطال پروانه ساخت، بررسی نقشه و اتخاذ تصمیم در مورد آن‌ها در معاونت غذا و دارو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ دکتر جابری دوست مدیر نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی و دبیر کمیسیون؛ هدف از برگزاری این جلسه را صدور پروانه‌های ساخت و تعیین تکلیف در خصوص موارد مطرح‌شده دانست و به همراه سایر اعضا کمیته به بررسی پرونده‌ها پرداخت.
در این نشست که باهدف صدور پروانه ساخت، صدور پروانه مسئول فنی و ابطال پروانه ساخت، بررسی نقشه و اتخاذ تصمیم در مورد آن‌ها برگزارمی گردد؛ 19 مورد صدور پروانه ساخت مطرح و موافقت شد؛ با یک مورد تمدید شناسه نظارت کارگاهی موافقت گردید. چهار مورد نقشه واحد تولیدی مطرح و با سه مورد موافقت قرار گرفت و با یک مخالفت شد.
توضیح اینکه کمیسیون بررسی و صدور پروانه‌های بهداشتی و عدم انطباق واحدهای تحت پوشش معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران 15 آبان 97 با حضور دکتر حاجی محمودی معاون غذا و دارو، دکتر مولایی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر جابری دوست مدیر نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی، دکتر امینی مدیر آزمایشگاه مواد غذایی آرایشی و بهداشتی و سایر اعضای کمیسیون در محل سالن شورای معاونت غذا و دارو برگزار شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد